{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از طرح موضوع بهبود وضعیت معیشتی معلمان در شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوای سه گانه خبر داد.

اعتراف قوای سه گانه به پایین بودن حقوق و مزایای فرهنگیان

محمد قمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حضور دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، عنوان کرد: یکی از مهم‌‎ترین موضوعات مطروحه در این نشست، پایین بودن حقوق و مزایای معلمان در سراسر کشور است که با توجه به حجم کاری بالا و حساسیت شغل این عزیزان، دریافتی آن‌ها به هیچ عنوان سنخیتی با زحمتی که می‌کشند، ندارد.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این کمبود حقوق معلمان نارضایتی‎های فراوانی در میان فرهنگیان ایجاد کرده است، افزود: در شرایط اقتصادی فعلی باید نسبت به بهبود وضعیت معلمان اقدام و این موضوع دغدغه اصلی دولت و مجلس باشد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تأکید بر اینکه باید بودجه‌‌ای ویژه برای معلمان در نظر گرفت که ردیف بودجه‌ای خاص به آن‌ها تعلق پیدا کند، افزود: رئیس مجلس شورای اسلامی وعده داد که این مسئله را در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوای سه گانه طرح و راهکاری برای برون رفت از این موضوع اندیشیده شود.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها