{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به یکی از فرهنگیان کرمانشاهی علت پرداخت نشدن حق مناطق جنگی برای فرهنگیان فرهیخته شهر کرمانشاه را محدودیت‌های قانونی دانست که خارج از اختیارات وزارت آموزش و پرورش است.

محدودیت‌هایی که باعث می شود حقوق معلمان پرداخت نشود
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

علی الهیار ترکمن افزود: به استناد بند الف ماده ۱۱۲قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، ستاد کل نیروهای مسلح موظف به تعیین محدوده مناطق عملیاتی شده است که متعاقب آن ستاد کل نیروهای مسلح بر اساس نامه ۲۸ /۳۶۱۰/۱۳۳۳ مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ فهرست اسامی مناطق جنگی و مناطق امنیتی درگیر در دوران دفاع مقدس را مشخص کرد.

الهیار در ادامه گفت : پیرو تعیین مناطق مورد اشاره احکام کارکنان شاغل در بیش از ۸۰ منطقه مشمول نیز صادر شده است و تسرّی آن به سایر مناطق و شهرستان‌هایی که اسامی آن‌ها در فهرست یادشده نیست از جمله شهر کرمانشاه، مجوز قانونی ندارد.

در پایان معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: علی رغم ارادتی که به فرهنگیان عزیز و زحمتکش شهر کرمانشاه داریم، با توجه به محدودیت‌های قانونی عنوان‌شده که حاصل کار کارشناسان عزیز ما در ستاد کل نیروهای مسلح است، پرداخت حق منطقه جنگی و یا منطقه امنیتی درگیر در دوران دفاع مقدس به کارمندان دولت در آن شهر تعلق نمی‌گیرد. امیدوارم همه همکاران ارزشمند ما نسبت به رعایت این قانون با خادمان خود در آموزش و پرورش همراه و همگام باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون