{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

علی الهیار ترکمن معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره پرداخت عیدی فرهنگیان و دانشجو معلمان اظهار کرد: پرداخت عیدی وظیفه دولت است و خزانه‌داری کل لیست کارکنان برای پرداخت عیدی را دریافت کرده و از محل در نظر گرفته شده برای پرداخت این فرآیند انجام می‌شود.

معلمان عیدی ویژه دریافت می‌کنند
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

وی ادامه داد: سازمان برنامه و بودجه برای پرداخت عیدی فرهنگیان مشکلی نداشت و متناسب با مصوبه موجود عیدی برای فرهنگیان و دانشجو معلمان در بهمن پرداخت خواهد شد که البته دانشجو معلمان بنابر شرایط تحصیلی و کاری عیدی دریافت می‌کنند.

معوقات اسفند تسویه می‌شود

معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره پرداخت معوقات فرهنگیان بیان کرد: پرداخت حق‌التدریس آزاد و سرباز معلم به موقع انجام شد اما حق‌التدریس شاغلان، حقوق معلمان خرید خدمات آموزشی، اضافه کار پرسنل اداری و حقوق معلمان مدارس خارج از کشور باقی مانده است که برای تامین و تخصیص اعتبار لازم رایزنی می‌کنیم.

الهیار ترکمن با اشاره به اینکه حجم نقدینگی برای پرداخت‌‌ معوقات از تسویه این معوقات در اسفند ماه است، گفت: این سری از معوقات که حدود ۷، ۸ مورد است، پیش از پایان سال پرداخت خواهد شد.

وی با اشاره به اعتبار در نظر گرفته شده برای پرداخت معوقات گفت: با ۲۵۰۰ میلیارد تومانی می‌توانیم معوقات باقی مانده را پرداخت کنیم تا پیش از آغاز سال جدید تسویه شده باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون