{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به سرمازدگی محصولات کشاورزی در فروردین ۹۷، خواستار حمایت دولت از کشاورزان آسیب دیده در این زمینه شد.

رفع مشکل ادامه تحصیل فرهنگیان

روح الله بابایی صالح در نشست علنی امروز (چهارشنبه 3 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تبریک ولادت امام رضا (ع) و گرامیداشت یاد شهدای اخیر سپاه پاسداران در تذکری به رئیس جمهور گفت: باید درباره سرمازدگی فروردین 97 که در شمال کشور رخ داد، برای کشاورزان تصمیم گیری شده و از کشاورزان سراسر کشور به ویژه قزوین، بوئین زهرا و آوج در برابر سرمازدگی حمایت شود.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر نیرو درباره پلمب چاه های آب گفت: وزیر نیرو باید در این خصوص وارد عمل شود، چرا که کشاورزان در این فصل از سال زراعی در حال برداشت محصول خود هستند و باید از پر کردن و پلمب این چاه ها ممانعت شود.

وی در تذکر دیگری به وزیر کشور ادامه داد: آقای وزیر، شما باید به مناقشات بین مرزی آوج قزوین و رزن همدان ورود کرده و این موضوع تعیین تکلیف و مرزها تعیین حدود شوند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس به وزیر آموزش و پرورش درباره رفع مشکل ادامه تحصیل فرهنگیان و اعمال مدارک تحصیلی آنها تذکر داد.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر صنعت، معدن و تجارت درخصص پرداخت مطالبات قطعه سازان تصریح کرد: برای جلوگیری از تعطیلی شرکت های قطعه ساز و جلوگیری از تعدیل نیروی کارگری که یکی از مشکلات کشوری بوده به ویژه در استان قزوین اقدامات لازم صورت گیرد.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها