{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

پسر شش ساله به بدترین شکل مورد تجاوز قرار گرفت!

تجاوز / تلاش پلیس هند برای دستگیری مرد ناشناسی که یک پسر شش ساله را در توالت عمومی پارک مورد تجاوز جنسی قرار داد همچنان ادامه دارد.

 به تازگی یک مادر و پدر اهل اوشیوارای بمبئی به اداره پلیس این شهر رفتند و به خاطر تجاوز یک ناشناس به پسر شش ساله خود شکایتی ثبت کردند.

مادر این کودک به پلیس گفتند: "عامر" همیشه پس از دبستان مستقیم به خانه می آمد تا اینکه دیروز ظهر هرچه منتظر شدیم خبری از پسرم نشد. حتی همکلاسی‌هایش هم از او خبری نداشتند. دیگر طاقت نیاوردم و با پدرش به مدرسه رفتیم و اطراف مدرسه و پارک نزدیک آن را گشتیم. داخل توالت عمومی پارک که شدم دیدم پسرم در گوشه یکی از توالتها نشسته و به نقطه ای خیره شده،هرچه از او پرسیدم چه اتفاقی افتاده جواب نداد و پس از رفتن به خانه بدون اینکه کلمه‌ای حرف بزند مستقیم به اتاقش رفت و خوابید. اما عصر وقتی از خواب بیدار شد با گریه و ناراحتی آنچه را برایش اتفاق افتاده بود برای من و پدرش تعریف کرد.

پسرم می‌گفت در راه مدرسه یک غریبه او را به زور به داخل توالت عمومی پارک کشاند و پس از قفل کردن درِ یکی از اتاقکها، او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است. "عامر" وقتی با گریه به اینکار اعتراض می‌کند مرد شیطان صفت با مشت به صورت پسرم می کوبد و فرار می کند.

مادر "عامر" ادامه داد: پس از حمله این مرد خبیث،پسرم که در شوک بدی قرار گرفته بود به  توالت پناه برده و ساعت ها در آنجا مخفی شده بود تا اینکه ما او را پیدا کردیم.

با اظهارات این مادر و پدر هندی رسیدگی به پرونده به بخش جرائم جنسی و کودک آزاری سپرده و تحقیقات در این زمینه آغاز شد.

پلیس در نخستین گام تصمیم به بررسی دوربینهای مداربسته پارک گرفت اما متاسفانه هیچ دوربینی در آن اطراف وجود نداشت. بنابراین تحقیقات از خود پسربچه آغاز شد. "عامر" که به خاطر این اتفاق در شرایط روحی بسیار بدی قرار داشت سرانجام با کمک چند روانشناس و توصیف چهره فرد متجاوز، طرح دست و پا شکسته ای از او  را در اختیار چهره نگاران پلیس قرار داد.

بر اساس این گزارش، با توجه به تصویری که در چهره نگاری پلیس از فرد متجاوز به دست آمده تلاش برای دستگیری وی آغاز شده و این در حالی است که به دلیل شرایط روحی بد "عامر" و توصیفات ناقص وی از متجاوز، تصویر به دست آمده خیلی قابل قبول نبوده و همین مساله دستگیری متجاوز را با مشکل روبه رو کرده است.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها