{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی با صدور دستورات ویژه قضایی، درحالی به سرنخ‌هایی از وقوع یک جنایت هولناک در مشهد رسیدند که پس از ۱۴ روز تلاش شبانه روزی، در نهایت روز گذشته جسد دفن شده مرد ضایعات فروش را از حیاط یک منزل مسکونی در شهرک مهرگان بیرون کشیدند.

جنایت هولناک در پاتوق معتادان
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

زن میان سالی ششم اسفند با مراجعه به «دایره فقدانی‌های پلیس آگاهی خراسان رضوی» از پلیس برای یافتن شوهر گمشده اش کمک خواست. او به کارآگاهان گفت: همسرم که یک دستگاه پراید دارد و ضایعات خرید و فروش می‌کند از صبح یکم اسفند از منزل خارج شده و دیگر بازنگشته است.

این زن ادامه داد:، چون همسرم برخی از شب‌ها را نیز به منزل نمی‌آمد و اوقاتش را در پاتوق‌های معتادان می‌گذراند، ابتدا موضوع را جدی نگرفتم، اما وقتی دیدم که چند روز از ماجرا گذشت و نتوانستم اثری از او بیابم به ناچار دست به دامان پلیس شدم.

گزارش خراسان حاکی است، به دنبال اظهارات این زن میان سال و با دستور سرهنگ غلامی ثانی (رئیس اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی) پرونده‌ای در «دایره فقدانی ها» تشکیل شد و بدین ترتیب تحقیقات گسترده کارآگاهان برای یافتن سرنخی از مرد ۵۷ ساله گمشده ادامه یافت تا این که چند روز بعد خودروی پراید جلیل (مرد گمشده) در بولوار کشمیری شهرک مهرگان مشهد درحالی که بلاصاحب رها شده بود، کشف شد و این گونه سرنخ‌ها به سوی ارتکاب جنایت کشید؛ بنابراین گزارش، با توجه به اهمیت موضوع، قاضی کاظم میرزایی (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) رسیدگی به این پرونده را به عهده گرفت و در اولین مرحله از صدور دستورات ویژه قضایی، از کارآگاهان خواست تا وضعیت منازل اطراف محل رهاشدن خودرو را بررسی کنند.

در این میان کارآگاهان به منزلی که پاتوق معتادان بود درحالی مشکوک شدند که هیچ کس آن جا حضور نداشت به همین دلیل قاضی میرزایی دستور ورود به منزل مذکور را صادر کرد و از کارآگاهان خواست با شیوه‌های تخصصی و فنی هرگونه تغییرات احتمالی در منزل را جدی بگیرند.

در اثنای این بررسی‌های ویژه ناگهان گوشه‌ای از حیاط که گویی به تازگی سیمان شده بود، توجه کارآگاهان را جلب کرد و آن‌ها با کندن چند سانتی متر از محل یاد شده به جسد مرد ۵۷ ساله رسیدند و این گونه راز گم شدن مرد ضایعات فروش در حالی فاش شد که تحقیقات برای شناسایی عامل یا عاملان دفن جسد و همچنین تعیین علت مرگ ادامه دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون