{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

خانم شیما سادات مصطفوی پور به عنوان دبیر کمیته مشارکتهای مردمی انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت منصوب کرد.

دبیر کمیته مشارکتهای مردمی انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت منصوب شد
بیشتر بخوانید

به نقل از روابط عمومی انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت؛ در حکمی از سوی دکتر مسعود چینی‌گر زاده مدیرکل انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت، شیما سادات مصطفوی پور به عنوان دبیر کمیته مشارکتهای مردمی انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت برگزیده شد.

انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت چندسالیست با حضور داوطلبانه پزشکان و پیراپزشکان و پرستاران برجسته کشور و خیرین سلامت در ایران، آغاز به کار کرده است.

این سازمان مردم نهاد بین‌المللی در زمینه درمان بیماری‌های رایج به گونه رایگان در منطقه‌های محروم استان‌های گوناگون ایران و برخی کشور‌های آفریقایی، توانسته است گامی مؤثر در زمینه پیشگیری و درمان بیماری‌های رایج در ایران و جهان بردارد.

با توجه به اقبال چشمگیر مردم، پس از اعزام تیم پزشکان صلح و سلامت در ایران و دیگر کشور‌های جهان، کمیته مشارکتهای مردمی انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت برای حضور سفیران سلامت ایران شامل هنرمندان برجسته، پژوهشگران نامدار و قهرمانان ورزشی و خیرین سلامتی راه‌اندازی شده است.

برای راه‌اندازی کمیته مشارکتهای مردمی انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت در گام نخست، مصطفوی پور در پیشینه خود، دکترای مدیریت ، ریاست حوزه های اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران ، سازمان ورزش و دبیر هیات ورزشهای همگانی استان تهران و… را دارد به عنوان دبیر کمیته مشارکتهای مردمی این انجمن در سطح ملی و فراملی از سوی دکتر مسعود چینی‌گر زاده (مدیرکل انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت) منصوب شده است.

در بخشی از این ابلاغ خطاب به مصطفوی پور آمده است: با عنایت به تجربه و تخصص حضرت‌عالی ، بدین وسیله جناب‌عالی را به عنوان دبیر کمیته مشارکتهای مردمی انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت منصوب می‌نمایم. بهره‌گیری از توان اندیشمندان و استادان دانشگاه و نخبگان اقتصادی و راه‌اندازی کمیته مشارکتهای مردمی انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت و ارتباط با سازمان‌های مردم نهاد فعال از جمله وظایف دبیر کمیته مشارکتهای مردمی این انجمن خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون