{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

خانم شیما سادات مصطفوی پور به عنوان دبیر کمیته مشارکتهای مردمی انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت منصوب کرد.

دبیر کمیته مشارکتهای مردمی انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت منصوب شد
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

به نقل از روابط عمومی انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت؛ در حکمی از سوی دکتر مسعود چینی‌گر زاده مدیرکل انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت، شیما سادات مصطفوی پور به عنوان دبیر کمیته مشارکتهای مردمی انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت برگزیده شد.

انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت چندسالیست با حضور داوطلبانه پزشکان و پیراپزشکان و پرستاران برجسته کشور و خیرین سلامت در ایران، آغاز به کار کرده است.

این سازمان مردم نهاد بین‌المللی در زمینه درمان بیماری‌های رایج به گونه رایگان در منطقه‌های محروم استان‌های گوناگون ایران و برخی کشور‌های آفریقایی، توانسته است گامی مؤثر در زمینه پیشگیری و درمان بیماری‌های رایج در ایران و جهان بردارد.

با توجه به اقبال چشمگیر مردم، پس از اعزام تیم پزشکان صلح و سلامت در ایران و دیگر کشور‌های جهان، کمیته مشارکتهای مردمی انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت برای حضور سفیران سلامت ایران شامل هنرمندان برجسته، پژوهشگران نامدار و قهرمانان ورزشی و خیرین سلامتی راه‌اندازی شده است.

برای راه‌اندازی کمیته مشارکتهای مردمی انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت در گام نخست، مصطفوی پور در پیشینه خود، دکترای مدیریت ، ریاست حوزه های اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران ، سازمان ورزش و دبیر هیات ورزشهای همگانی استان تهران و… را دارد به عنوان دبیر کمیته مشارکتهای مردمی این انجمن در سطح ملی و فراملی از سوی دکتر مسعود چینی‌گر زاده (مدیرکل انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت) منصوب شده است.

در بخشی از این ابلاغ خطاب به مصطفوی پور آمده است: با عنایت به تجربه و تخصص حضرت‌عالی ، بدین وسیله جناب‌عالی را به عنوان دبیر کمیته مشارکتهای مردمی انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت منصوب می‌نمایم. بهره‌گیری از توان اندیشمندان و استادان دانشگاه و نخبگان اقتصادی و راه‌اندازی کمیته مشارکتهای مردمی انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت و ارتباط با سازمان‌های مردم نهاد فعال از جمله وظایف دبیر کمیته مشارکتهای مردمی این انجمن خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون