{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور طی پیامی شهادت سردار سرلشکر قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

پیام تسلیت سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور به مناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی
بیشتر بخوانید
در پیام این سازمان آمده است؛
 
بسم رب الشهدا و الصدیقین
((وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ))
 
خون پاک سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی ووتنی چند از پاک ترین مجاهدین دوران غیبت توسط شقی ترینِ های روزگار بر زمین ریخت تا بار دیگر مردم ما از حقیقت راهی که در آن هستند غافل نشوند، 
بی شک شهادت سردار دلها، بار دیگر چهره ننگین آمریکا را به عنوان نماد استکبار ، ظلم نهادینه شده و خونریزی ،به ملت های منطقه نشان خواهد داد و درستی راه آن مجاهد بالله را بر سست عنصران داخلی یادآوری خواهد نمود .
 
امروز سردمداران دولت جنایتکار آمریکا مسرور از رسیدن به آرزوی دیرینه خود و شهادت رساندن حاج قاسم هستند، اما غافل از آنکه هر قطره از خون حاج قاسم، در رگهای هزاران جوان مومن و انقلابی این مرز و بوم به ویژه در جای جای #نظام_سلامت خواهد جوشید و عواقب این جنایت آشکار،  متوجه عاملین آن خواهد بود.
این سازمان شهادت مالک اشتر زمان، سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی را محضر امام زمان(عج)، مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران ،شهدای بهداری جبهه مقاومت و یکایک همکارانمان درحوزه بهداشت و درمان و اعضا پر تلاش سازمان بسیج جامعه پزشکی تبریک و تسلیت عرض میکند.
صدها تن از پزشکان و پرستاران کشور خاطرات مهربانی و رافت شهید #سلیمانی را در روزهای حضورشان در پست های امدادی و درمانی جبهه مقاومت فراموش نخواند کرد و این خون پاک بر زمین ریخته تا ابد در سینه های ما خواهد جوشید .

 

آیا این خبر مفید بود؟
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون