{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سازمان بسیج جامعه پزشکی کل کشور ازخدمت رسانی نیروهای متخصص خود در مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

جزئیات خدمت رسانی بسیج جامعه پزشکی کشور به مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور، در پی وقوع باران های سیل آسا در بخش هایی از استان سیستان و بلوچستان و آسیب رسیدن به زیر ساخت ها، تاسیسات شهری و در معرض خطر قرار گرفتن سلامتی هموطنان عزیزمان در این مناطق، سازمان بسیج جامعه پزشکی کل کشور و کانون های زیر مجموعه آن در مناطق سیل زده، در حال خدمت رسانی به هموطنان آسیب دیده است.
سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور با توجه به تجربه ای که از سیل های متعدد به دست آورده اکنون که مردمان عزیز این استان درگیر شرایط نامساعدی هستند،آماده اعزام تیم های پزشکی، بهداشتی، تجهیزات درمانی و انواع دارو به این مناطق است.
خوشبختانه در کنار فعالیت های مستمر و مؤثر بسیج جامعه پزشکی استان سیستان و بلوچستان، هم افزایی مطلوبی میان کانون های زیر مجموعه این سازمان در مسیر خدمت رسانی هرچه مؤثرتر به هموطنان رنج کشیده در مناطق سیل زده به وجود آمده است.
فعالیت های مردمی تیم های پزشکی و متخصص بسیج جامعه پزشکی کل کشور از جمله تیم پزشکی شهید رهنمون که متشکل از تیم های 5 تا 7 نفره پزشکان متخصص در رشته های مختلف است، در مناطق سیل زده از روز اول وجود داشته و پس از فروکش کردن موج سیل نیز این خدمت رسانی ادامه خواهد داشت.
تیم های متخصص پزشکان به صورت آماده باش درحال خدمت رسانی به آسیب دیدگان هستند که برپایی پایگاه های درمانی و انواع ویزیت های رایگان از جمله خدمات این افراد است.
لازم به ذکر است که بسیج جامعه پزشکی کل کشور این آمادگی را دارد که در صورت نیاز ، تعداد بیشتری نیروهای متخصص، تجهیزات درمانی و انواع دارو را به مناطق سیل زده اعزام نماید.
گفتنی است که از طریق هم افزایی مناسبی که میان بخش های مختلف سازمان بسیج جامعه پزشکی کل کشور در استان سیستان و بلوچستان ، مناطق سیل زده و استان های همجوار، وجود دارد این موج خدمت رسانی گسترده پس از فروکش کردن سیل و بارندگی های بی سابقه با وسعت بیشتری جهت جلوگیری از ایجاد بیماری های واگیردار ناشی از سیل ادامه خواهد داشت.
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها