{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سرپرست پلیس راه خراسان رضوی :طبق اعلام ستاد استانی پیشگیری از شیوع کرونا در حال حاضر فقط شهرستان گناباد این استان از نظر شیوع کرونا در وضعیت نارنجی قرار دارد و مابقی شهرستان ها به رنگ زرد تغییر وضعیت داده اند.

سرهنگ حسین میش‌مست عصر شنبه گفت: طرح ممنوعیت تردد خودروهای با پلاک غیر از مشهد عصر امروز برای اجرا ابلاغ شد.

وی اضافه کرد: از عصر امروز ورود خودروهای با پلاک غیر بومی از داخل و خارج از استان به مشهد ممنوع شد و برای رانندگان متخلف جریمه پنج میلیون ریالی صادر می‌شود.

رییس پلیس راه خراسان‌ رضوی گفت: طرح منع ورود خودروهای غیربومی به شهرهای دارای وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی همزمان با محدودیتهای سراسری از اول آذر ماه گذشته در مشهد و دیگر شهرهای استان خراسان رضوی اجرا و تا ۱۳ دی ماه امسال ادامه داشت.ولی حالا فقط شهرستان گناباد این استاد در وضعیت نارنجی قرار دارد و این موضوع دقایقی پیش به فرماندهی انتظامی استان ابلاغ شد و ممنوعیت تردد خودروهای غیر بومی فقط در شهرستان گناباد ادامه دارد.

طبق اعلام  وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، تاکنون یک میلیون و ۴۵۹ هزار و ۳۷۰ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۷۶ تن از بیماران مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۸ هزار و ۴۱۲ تن رسیده است.

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها