{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

آنگونه که شنیده می شود خودرو کراس اوور چینی بعدی بازار ایران محصولی از شرکت چری خواهد بود. چری تیگو 3x در ایران با عنوان MVM X22 عرضه شد و حالا فیس لیفت جدید این خودرو که چری تیگو 3x پلاس نام دارد به بازار ایران نزدیک شده است.

به گزارش خودروتک ، چری با افزودن پسوند پلاس به برخی خودروهای خود مانند تیگو 8 و تیگو 3x عصر جدیدی از طراحی خود را آغاز کرده است. در واقع فیس لیفت پلاس در این خودروها عبور از دوران طراحی ساده و اقتصادی خودروهای کراس اوور چری به حساب می آیند.

چری تیگو 3x هنوز در نسل اول خود به سر می برد و تغییرات پلتفرمی نداشته است اما فیس لیفت انجام شده روی آن یک تغییر چهره خارجی و داخلی کاملا اساسی است. چری تیگو 3x از سال 2016 در چین معرفی شد و تقریبا از همان زمان نیز با نام ام وی ام X22 به ایران آمد. فیس لیفت 3x پلاس در آگوست 2020 رونمایی شد و از محصلات جدید چری به حساب می آید. این چری هم ظاهرا قرار است با همان نام ام وی ام X22 و افزوده شدن پسوند «پرو» به بازار عرضه شود. ام وی ام X22 پرو.

ام وی ام X22 پرو دارای موتور 1500 سی سی تنفس طبیعی است که می تواند 106 اسب بخار قدرت تولید کند. گیربکس آن در دو نسخه دستی و اتوماتیک عرضه می شود. در بازار چین قیمت مدل دنده دستی آن 7730 دلار و مدل دنده اتومات آن 9750 دلار قیمت دارد.

تیگو

عکس های بیشتر از خودرو ام وی ام X22 پرو

 

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها