{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

کرونا

ورود پیک پنجم کرونا روز به روز وضعیت بیمارستان ها را وخیم تر و ترسناک تر می کند.

کرونا با پپیک پنجم خود وضعیت پایتخت را وخیم تر ازهمیشه کرد.ویروس جهش یافته کرونا روز به روز خطرناک تر از قبل می شود.با افزایش بیماران کرونایی بیمارستان ها رو به صحرایی شدن رفتند.کرونا دلتا به هیچ انسانی رحم نمی کند.هشدار بیمارستان ها را در پی ویروس کرونا در ادامه بخوانید.

روزنامه ایران چهارشنبه ۶ مرداد از سونامی دلتا کرونا در تهران و هشدار رؤسای بیمارستان‌ها به ارائه گزارشی پرداخت و نوشت:

همزمان با انتشار اخبار امیدوارکننده ای چون آغاز واکسیناسیون علیه کووید۱۹ معلمان و خبرنگاران از روز عید غدیر خم و اعلام اثر بخشی چشمگیر واکسن تولید مشترک ایران و کوبا در برابر واریانت دلتا و همچنین نتایج موفقیت‌آمیز آزمون بالینی واکسن کرونای نورا ساخت سپاه پاسداران اخبار نگران کننده‌ای نیز از وضعیت قرمز پایتخت به‌دلیل آنچه که پروتکل شکنی عنوان می‌شود، به گوش می‌رسد. طبق دستور وزیر بهداشت گروه‌های جدید هدف همزمان با عید سعید غدیر شامل رانندگان ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهری، ریلی، جاده‌ای، دریایی و هوایی، زندانیان سراسر کشور، معلمین، خبرنگاران و بیماران دیابتی که در سامانه مربوطه ثبت شده‌اند و همچنین باقیمانده بیماران صعب‌العلاج و بیماران خاص و نادر واکسینه می شوند.

کرونا

از طرفی با توجه به اینکه تزریق واکسن کرونا به مرز۱۱ میلیون نفر نزدیک شده است اما رؤسای بیمارستان‌ها همچنان از طغیان موج پنجم کرونا در رسانه‌ها ابراز نگرانی کردند به طوری که وضعیت تهران در برابر موج بیماری کرونا خیلی وخیم است.

پیک پنجم لحظه به‌لحظه سخت‌تر می‌شود و زمزمه‌های اشباع کامل تخت‌های بستری، کمبودهای دارویی، معطلی‌های چند ساعته در اورژانس و تریاژ بیمارستان‌ها و احتمال خوابیدن مریض‌ها پشت درهای بیمارستان‌ها از سوی رؤسای بیمارستان‌ها آژیر قرمز را در پایتخت ایران به صدا در آورده است.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها