{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

جواد عزتی با پوششی متفاوت در جشنواره ونیز ۲۰۲۰ شرکت کرد . او برای فیلم خورشید در این جشنواره حضور دارد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز: فیلم خورشید به کارگردانی مجید مجیدی اولین بار در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و برنده جایزه بهترین فیلم و فیلمنامه از این جشنواره شد.

این ساخته مجید مجیدی به عنوان نماینده ایران در جشنواره ونیز 2020 حضور یافت و نشست خبری این فیلم روز گذشته با حضور بازیگران و کارگردان برگزار شد.

جواد عزتی در جشنواره ونیز 2020

جواد عزتی به همراه برخی از بازیگران فیلم خورشید و مجید مجیدی در هفتاد و هفتمین جشنواره سینمایی ونیز حضور یافتند و این بازیگر کشورمان تصاویری از این جشنواره را به اشتراک گذاشت.

جواد-عزتی

مجید مجیدی کارگردانی که آثار موفقی چون پدر، بچه های آسمان، رنگ خدا، باران، آواز گنجشک ها، محمد رسول الله(ص) و... را در کارنامه هنری اش دارد در فیلم خورشید به سراغ دغدغه کودکان کار رفت.

بازیگرانی چون جواد عزتی، علی نصیریان، طناز طباطبایی، روح الله زمانی، ابوالفضل شیرزاد، شمیلا شیرزاد، علی غابشی، مانی غفوری، محمدمهدی موسوی، صفر محمدی و... در این فیلم به ایفای نقش پرداختند.

جواد عزتی بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و سال 81 با سریال قصه های شبانه سعید آقاخانی به تلویزیون آمد و بعد از آن در سریال های زیادی به ایفای نقش پرداخت و بازی های درخشانش از او چهره های محبوب و شناخته شده در میان مردم ساخت. این بازیگر پرکار این روزهای سینما یکی از چهره هایی است که در نقش های طنز و جدی خوش درخشید و توانست به عنوان یکی از موفق ترین چهره های دنیای هنر شناخته شود.

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها