{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

رکنا:ستاره معصومی ظاهرا بر خلاف دیگر استقلالی ها از رفتن مهدی قائدی به تیم عربی و قراردادش بسیار راضی است و عجیب اینکه با وجود خشم طرفداران استقلال او استوری ای از محبت های خیالی آنان می گذارد! کاربران که از نبودن قائدی ناراحت هستند و همسر او را دلیلی بر این انتقال می دانند با خشم به او تاخته اند و یکی در جواب استوری معصومه که مهدی را افتخار ایرانی نام برده است نوشته تو برو پلنگ ایرانی!

به گزارش رکنا ، مهدی قائدی به تیم عربی رفت . برخلاف طرفداران ناراضی و عصبانی ظاهرا همسر مهدی قائدی از رفتن او به تیم عربی و قرارداد چند ده میلیاردی اش بسیار خوشحال است !  ستاره معصومی همسر مهدی قائدی است که کم کم دارد به یکی از شاخ های مجازی تبدیل می شود. همسر مهدی قائدی که فعالیت زیادی در شبکه های اجتماعی دارد متنی را به مناسبت انتقال مهدی قائدی به لیگ امارات منتشر کرده که سراپا در وصف او است. 

مهدی قائدی و پیوستن به شباب الاهلی مهدی قایدی مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال با عقد قراردادی پنج ساله رسما به تیم شباب الاهلی امارات پیوست.

شباب الاهلی با انتشار ویدیویی در سایت رسمی این باشگاه، به طور رسمی از خرید خود رونمایی کرد.

مشخص شد قرارداد قائدی با باشگاه الاهلی به مدت پنج سال است که برای رضایتنامه این بازیکن مبلغ یک میلیون و ششصدهزار دلار به باشگاه استقلال پرداخت خواهد شد.

در این مذاکرات احمد مددی و شیخ عیسی معاون باشگاه شباب الاهلی حضور داشتند و بعد از سه روز مذاکره قرارداد این بازیکن را نهایی کردند.

قاییدی

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها