{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

قیمت پراید ، قیمت پراید کارکرده ، قیمت پراید ۱۳۱ ، قیمت پراید دیوار، قیمت پراید کارخانه، قیمت پراید صفر 1400، قیمت پراید صفر ۹۹، قیمت پراید مدل 90 ، قیمت پراید کارکرده مدل ۸۸

قیمت پراید در سراشیبی سقوط افتاد. قیمت پراید در چند روز اخیر 3 میلیون تومان سقوط کرده است. قیمت پراید در بازار با 151 میلیون تومان معامله می شود

مه شو : قیمت پراید در سراشیبی سقوط افتاد. قیمت پراید در چند روز اخیر 3 میلیون تومان سقوط کرده است. قیمت پراید در بازار با 151 میلیون تومان معامله می شود درحالی که قبلا با 154 میلیون تومان در بازار معامله می شد.

آخرین اخبار اقتصادی روز را اینجا بخوانید

قیمت کارخانه‌ای خودرو‌های سایپا با بازار فاصله‌ای ۳۰ تا ۵۰ درصدی دارد. کارشناسان صنعت خودرو معتقدند که این تفاوت قیمتی به علت عرضه کم و تقاضای بالای موجود در سطح این بازار است.
با این وجود در حال حاضر خودروی ساینا با قیمت مصوب ۹۲ میلیون و ۹۲۸ هزار تومان به مشتریان سایپا عرضه می‌شود، اما قیمت خودرو در بازار آزاد در حال حاضر به ۱۶۰ میلیون تومان رسیده است.  
همچنین تیبا و تیبا ۲ با قیمت مصوب ۸۷ میلیون و ۷۵ هزار تومان و ۹۵ میلیون و ۴۲۶ هزار تومان در بازار آزاد به ترتیب با قیمت ۱۴۸ میلیون تومان و ۱۶۰ میلیون تومان به فروش می‌رسند.

البته کمترین تفاوت خودرو قیمت میان شرکت سایپا و بازار متعلق به کوییک دنده‌ای است. این محصول در شرکت سایپا با قیمت ۱۳۰ میلیون و ۱۵ هزار تومان عرضه می‌شود و در بازار هم قیمت ۱۷۴ میلیون تومانی دارد.

پراید وانت که مدتی قیمت آن به حدود به حدود ۱۵۴ میلیون تومان رسیده بود، حال با ۳ میلیون تومان افت قیمت، با قیمت ۱۵۱ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود. در حال حاضر ارزان‌ترین مدل پراید صفر را در بازار می‌توانید با قیمت ۱۳۲ میلیون تومان خریداری کنید. این در حالی است که قیمت پراید هاچ بک به ۱۵۶ میلیون تومان رسیده است.

777

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها