{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

تصویری متفاوت که سارا و نیکا بازیگران پر حاشیه ی ایرانی منتشر کرده اند و مادر آنها نیز حضور دارد.

به گزارش پایگاه خبری مثلث آنلاین: سارا و نیکا دو خواهر هستند که با بازی در سریال پایتخت مشهور شدند . سارا و نیکا که قرار بود در سری جدید این سریال بازی کنند ناگهان ممنوع الکار شدند. دلیل ممنوع الکاری سار و نیکا انتشار یک فیلم منسوب به آنها بود.سارا و نیکا بازیگران جوان ایرانی که به واسطه چند سال حضور در سریال پایتخت به شهرت رسیده اند این روزها حسابی در مرکز توجه و بعضا حاشیه هستند.جدیدترین اقدام سارا و نیکا رونمایی از تصویر مادر خود است که مورد توجه کاربران و صفحات شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

(عکس) رونمایی سارا و نیکا از مادر خود

شاید یکی از جنجالی ترین اتفاقاتی که در سال 99 برای آنها (سارا و نیکا) رخ داد لو رفتن تصاویر نامتعارف آنها بود که در نتیجه آن باعث حذف آنها از سریال پایتخت (در صورت ساخت) گردید.

سارا و نیکا دوقلوهای سریال پایتخت که با این سریال شهرت رسیدند و در اینستاگرام هم طرفداران و دنبال کننده های زیادی دارند که اغلب جوانان و نوجوان هستند بعد از اینکه از پایتخت کنار گذاشته شدند حاشیه های زیادی ایجاد کردند.

سارا و نیکا در یک لایو اینستاگرامی که مجری زن یکی از برنامه های اینترنتی ایرانی در حال مصاحبه با سارا و نیکا دوقلوهای مشهور سریال پایتخت بود مجری این دو دختر کم سن را وارد مسائل حاشیه ای دوستی می کند.

سارا و نیکا طرفداران بسیار زیادی در اینستاگرام دارند که اکثر آنها زیر 18 سال است و طرح چنین مسائلی قطعا اخلاقی نیست. سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یک سال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی می کنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها