{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

رکنا: به تازگی عکس های که از عروسی فوق لاکچری بازیگر زن ایرانی منتشر شده جنجال ساز شده است.

به گزارش رکنا، آزیتا ترکاشوند، بازیگر زن ایرانی است. آزیتا ترکاشوند جزء بازیگران بی حاشیه سینما وتلوزیون ایران است. آزیتا ترکاشوند به تازگی در سریال نمایش خانگی اسپینجر بازی کرده است. آزیتا ترکاشوند درکنار بازیگری ورزش را به صورت حرفه ای ادامه می دهد. به تازگی عکس های  آزیتا ترکاشوند با لباس عروس و درکنار دامادی جوانتر از خودش جنجال ساز شده است.

 آزیتا حاجیان بازیگر نام آشنای سینما،تئاتر وتلوزیون ایران است که به تازگی در سریال نمایش خانگی اسپینجر نقش آفرینی کرده است. به تازگی عکس هایی از عروسی فوق لاکچری آزیتا ترکاشوند منتشر شده است . در جریان  این عکس ها بیشتر از هرچیزی چهره خوشحال آزیتا ترکاشوند مشخص است . همسر او پارسا شیراز بازیگر جوانی است که به تازگی وارد دنیای بازیگری شده است.

نکته عجیب اینجاست که آزیتا ترکشاوند 41 ساله با پسری که چندسال از خودش کوچکتر است ازدواج کرده است. 

آزیتا ترکاشوند کیست؟

آزیتا ترکاشوند متولد 30 خرداد 1359 در لرستان ، بازیگر سینما و تلویزیون است.

 فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات فارسی می باشد که از 25 سالگی با تئاتر کار خود را شروع کرد و حالا سفیر انجمن معلولین شهرستان ملارد و ترک اعتیاد است.

آزیتا ترکاشوند

خانواده و کودکی

 در خانواده ای نظامی با 4 خواهر و 5 برادر بدنیا آمد تا اینکه سال 1371 در 12 سالگی به دلیل ماموریت پدر از بروجرد به تهران مهاجرت کردند.

می گوید دوران کودکی بسیار تو خونه مظلوم بودم ، آرام و صبور بطوری که خانواده نگران بودند نکند افسردگی گرفتم تا اینکه در دوران مدرسه بسیار شیطون شدم.

آزیتا ترکاشوند

شروع با کلاس بازیگری

دوره های بازیگری را در آموزشگاه هنری زیر نظر رسول ملاقلی پور و رویا افشار طی کرد و کارش از روی صحنه با اتودهای نمایش شروع شد.

در جلوی دوربین

سال 1384 وقتی 25 ساله بود با سریال طبقه دوم در قاب تلویزیون شروع کرد سپس با فیلم ارتباط خانوادگی در سال 1389 وارد پرده سینما شد.

آزیتا ترکاشوند

در کنار پرویز پرستویی

بازی خودم را در فیلم سینمایی من و زیبا در سال 1390 بکارگردانی فریدون حسن پور را بخاطر تسلط خودب کارگردان و تکنیک بالای آن دوست دارم.

مهمترین از همه اینکه آرزو داشتم در مقابل پرویز پرستویی بازی کنم که به لطف خدا در این فیلم این آرزو برآورده شد.

راز جوانی و رژیم

من واقعا تا به این سن رسیدم چیزی بنام رژیم غذایی را درک نکردم در طول روز 12 – 13 وعده غذایی با حجم کم می خورم تا وزنم کنترل بشه و اذیت نشم.

آزیتا ترکاشوند

کاراته کار حرفه ای

از دوره دبیرستان بسکتبال شروع کردم و عضو تیم مدرسه بودم بعد در سن 19 سالگی کاراته در سبک گوجوریو رو شروع کردم و تا کمربند مشکی هم پیش رفتم.

بعدا بخاطر سنگینی کاراته آنرا کنار گذاشتم و ورزش تیاریکس و بدنسازی و شنا رو بصورت حرفه ای ادامه دادم.

افتخار می کنم لر هستم

تا 12 سالگی در بروجرد لرستان زندگی کردم و کباب کوبیده و بستنی های بروجرد خیلی معروف است ما در خانه به زبان لری صحب می کنم و افتخار می کنم که لرم.

هنوز مستاجرم

آزیتا ترکاشوند در سال 1398 با حضور در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه عنوان کرد که هنوز صاحب خانه شخصی نیست و مستاجر می باشد.

آزیتا ترکاشوند

سفیر مبارزه با مواد مخدر

خانم بازیگر به همراه بهنوش بختیاری سفیر انجمن ترک اعتیاد امید رهایی راگا هستند و در کمپین های مختلف آگاه سازی و حمایتی حضور فعالی دارد

خواهر و برادرانم

دو تا از خواهرانم نجات غرق هستند ، یکی از برادرانم بسکتبال بازی می ‌کند و یکی دیگر از برادرانم نیز ورزش زورخانه ‌ای را دنبال می ‌کند

اعتماد به نفس با ورزش

داشتن فیزیک خوب یکی از مولفه های خیلی مهم برای رفتن جلو دروبین هست.

علاوه بر آن با ورزش کردن انسان از لحاظ جسمی و روحی سالم می ماند و باعث افزایش اعتماد به نفس و خلاقیت بیشتر می شود.

خصوصیات اخلاقی

هم خیلی آرام هستم و هم خیلی شیطون ، هم خیلی نامهربون و هم خیلی مهربون ! هر بعدی تو وجود من هست و من معمولا آینه مقابل هر آدم هستم.

مدل نیستم

برای من اهمیت ندارد نقش هایی را بازی کنم که گریم شیک و مرتب داشته باشد چرا که مدل یا مانکن نیستم ، دوست دارم خودم را در هر نقشی محک بزنم.

 

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها