{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

الهام حمیدی، بازیگر تلویزیون و سینما عکس جدیدی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است.

به گزارش پایگاه خبری پیشنهاد ویژه: الهام حمیدی، هنرپیشه سینما و تلویزیون ایران است. الهام حمیدی فارغ‌التحصیل رشته حسابداری در مقطع کارشناسی از دانشگاه آزاد رودهن است. الهام حمیدی یک ترم به کلاس‌های بازیگری رفت و از همان کلاس‌ها بود که برای بازی در «آوایی در گلستان» رامین لباسچی انتخاب شد. بازی الهام حمیدی در سریال «مسافری از هند» باعث شهرت او شد. الهام حمیدی علاوه بر بازیگری مزون طراحی لباس نیز داشت.

حاشیه جدید الهام حمیدی

الهام حمیدی با انتشار یک پست در اینستاگرامش از سفرش به شمال کشور خبر داد.

 

الهام حمیدی
الهام حمیدی بازیگر مطرح ایرانی است که گاهی زیادی خود را بالا برده و با تبلیغات و عشوه گری‌هایش در مزون حواشی زیادی ایجاد کرده اpppppyy8

الهام حمیدی بازیگر معروف سینما و تلویزیون است که به تازگی برای دومین بار مادر شده و حالا صاحب دو فرزند دختر و پسر است. وی سال‌هاست که در این حرفه فعالیت دارد و با بازی در سریال جذاب «یوسف پیامبر» بسیار بیشتر دیده شد.

 
الهام حمیدی تا اینجایی که حرف‌ها مصاحبه‌هایش به گوش خورده بازیگری از خودراضی است که با کلی ثروت همچنان ناله می کند و می گوید زندگی سختی دارد اما آنچه که در استوری‌هایش با ماشین پورش نشان می‌دهد چیز دیگری است!

این بازیگر زن علاقه زیادی به استایل‌های رنگی و خاص دارد که البته خاص بودنش زیاد جلوه زیبایی ندارد و هر تفاوتی هم جذاب نیست. وی به تازگی در صحبت‌هایش دیگر اعتماد به نفس را رد کرد و گفت: خوشتیپ‌تر از خودم ندیدم!

الهام خانم را این روز ها بعد از زایمانش بیشتر در مزون ها در حال تبلیغات لباس و قر و قمیش جلوی آینه می‌بینیم که البته پول خوبی هم دارد.

این روزها در اینستاگرام حتی اگر یک بلاگر معمولی هم باشی با گرفتن تبلیغات می‌توانی به راحتی کسب درآمد کنی، حال فکر کنید که معروف و مشهور هم باشی دیگر همه چیز تمام است و احتیاجی به بازیگری نیست!

ناگفته نماند الهام حمیدی با وجود بیش از 3 میلون فالوور اما در اینستاگرامش تبلیغات زیادی را نمی گذارد و تنها در مزون‌ها به عنوان مدل معروف لباس پرو می کند. حداقل با این کار دنبال کنندگان خودش را خشمگین نمی‌کند.

الهام حمیدی برای اولین بار در سال 76 در سن 20 سالگی ازدواج کرد اما این وصلت دوام زیادی نداشت و منجر به طلاق شد. او بعد از بیست سال مجرد ماندن در سال 1397 برای بار دوم ازدواج کرد. اما مدتی پیش الهام خانم پشت فرمان در حال رانندگی ویدیویی منتشر کرد که در اینستاگرام بسیار جنجالی شد. کاربران این حرکت او را فخرفروشی دانستند. 

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها