{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

احسان علیخانی در یادداشت اینستاگرامی نوشت: خوشبختی تعریفی واحد و یا مسیری مشخص که بتوان آن را ترسیم کرد ندارد. خوشبختی چیزی نیست که بخواهی آن را به تملک خود درآوری. خوشبختی کیفیتِ تفکر است، حالت روحی‌ست،،، خوشبختی جرات می‌بخشد؛آری اما اگر قبل از آن جرات درک رنج خود را داشته و در مسیر زندگی استمرار داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری رصد اقتصادی: احسان علیخانی مجری و هنرمند ایرانی است. احسان علیخانی متولد 15 آبان 1361 است . احسان علیخانی تحصیلات خودرا در مقطع کارشناسی در رشته مدیریت بازرگانی در دانشگاه تهران گذراند.برنامه عصر جدید با مجری گری احسان علیخانی از آخرین فعالیت های اوست. در ادامه بیوگرافی احسان علیخانی را مشاهده می کنید.

بیوگرافی احسان علیخانی

احسان علیخانی

احسان علیخانی متولد پانزدهم آبان ماه 1361 در شهر تهران اسـت. او دو خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است. در هیچ یک از گفت‌وگو‌های او نشانی از پدرش نیست.

اما مادرش پرستار بازنشسته‌ اسـت که رفاقتی نزدیک با احسان دارد. او یکبار در برنامه ماه عسل با مهمان برنامه که فرزند طلاق بود، همدردی کرده و عنوان کرد بدون پدر بزرگ شده اسـت و از این حرفش برداشت شد کـه وی نیز فرزند طلاق اسـت. خود احسان نیز ازدواج نکرده و مجرد اسـت.

تحصیلات احسان علیخانی

احسان علیخانی تحصیلات خودرا در مقطع کارشناسی در رشته مدیریت بازرگانی در دانشگاه تهران گذراند. او با رتبه سه رقمی وارد دانشگاه شد و اکنون مجری، دستیار کارگردان و کارگردان برنامه‌های زنده تلویزیونی پر بیننده‌ای چون ماه عسل درسال‌های اخیر بوده اسـت.

احسان علیخانی و ورود به دنیای هنر و رسانه

علیخانی در دفتر یکی از فیلمسازان بعنوان یکی از اعضای گروه صحنه و دستیار کارگردان فعالیتش را آغاز کرد، سپس بـه تلویزیون وارد و بـه ساخت کارهای تبلیغاتی، تیزر سازی و مستندهای کوتاه مشغول شد.

نخستین بار در برنامه تلویزیونی پسرهای ایرونی بعنوان مجری، جلوی دوربین رفت و بعد از اجرای برنامه جزر و مد با ماه عسل یک چهره شد.

حواشی زندگی احسان علیخانی

در حین اجرای ویژه برنامه سال تحویل سال 91 در واکنش بـه سخنان محمود احمدی نژاد که گفته بود وسایل ضروری عید در سر کوچه‌ ما گران نیست، مردم تهران میتوانند بیایند و از محله‌ مـا خرید عید را انجام دهند، بـه شایعه توبیخ و ممنوع‌الفعالیت شدن وی از تلویزیون انجامید. ولی پس از یک روز شایعه‌ ممنوع‌التصویر شدن علیخانی تکذیب شد.

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها