{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

عکسی از مریم معصومی در حال گل دادن به رضا شفیعی جم منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری رصد ورزشی: مریم معصومی بازیگر ایرانی است . مریم معصومی در یک خانواده 7 نفره متولد شده است . مریم معصومی در تله فیلم "کادوی در به در" در چند سکانس بازی کرد. اطلاعات دقیقی از متاهل یا مجرد بودن مریم معصومی در دسترس نمی باشد . در ادامه عکس جدید مریم معصومی را می بینید.

مریم معصومی

مریم معصومی در 24 اسفند 1365 در شهر اصفهان متولد گردید وی فارغ التحصیل لیسانس رشته علوم سیاسی می باشد، مریم معصومی همچنین دوره بازیگری و کارگردانی را در آکادمی حمید سمندریان گذرانده است او در رشته عکاسی و فیلم‌نامه‌نویسی نیز آموزش هایی را دیده است.
مریم معصومی در یک خانواده 7 نفره متولد شد او دارای دو خواهر و دو برادر می باشد ، پدرش بازنشسته و مادرش خانه دار می باشند.

شروع فعالیت مریم معصومی 

برای نخستین بار در سال 1388 مریم معصومی بدون اینکه هیچ کلاس و دوره ای دیده باشد در تله فیلم "کادوی در به در" به کارگردانی یوسف تیموری در چند سکانس بازی کرد.

بعد از بازی در این تله فیلم در کلاس های حمید سمندریان شرکت نمود و دوره بازیگری و کارگردانی را گذراند.

سپس در سال 1391 در فیلم سینمایی "اخلاقتو خوب کن" ایفای نقش نمود وی همچنین در همان سال در سریال تلویزیونی "سه دونگ سه دونگ" بازی کرد و با بازی در این سریال در بین مردم شناخته شد و سپس با بازی در سریال "همه چیز آنجاست" شهرت یافت و پس از آن در سریال و فیلم های زیادی بازی نمود.

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها