{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

به گزارش پایگاه خبری شما و اقتصاد: شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 14 مهر ماه 1359 در تهران متولد شد. پدر شاهرخ استخری اصالتا اهل فارس است و نام خانوادگی استخری هم برگرفته از مکان زندگی اجدادی خانواده استخری در استان فارس است.شاهرخ استخری چند سالی است که به بازار طلا ورود کرده و چندین شعبه از طلاسازی در کشور دارد که درآمد اصلی او هم از این حرفه است و در دنیای بازیگری کم کارتر شده است. جشن هالوین خانواده شاهرخ استخری حواشی زیادی به دنبال داشت. توییت عجیب شاهرخ استخری بازیگر مرد مشهور و شاخ اینستاگرام درباره صدا زدن خانم ها در خیابان باعث به وجود آمدن حاشیه هایی شده است.

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری گفت :تو رو خدا وقتی یکی تو خیابون میگه خانوم خوشگله برنگردید ! شاهرخ استخری و همسرش سپیده بزمی پور طی چند ماه اخیر حاشیه های بسیار زیادی در اینستاگرام داشتند که خواسته یا ناخواسته برخی از آنها برای مردم و هواداران شاهرخ استخری جنبه منفی داشته است.

بیوگرافی شاهرخ استخری

نام: شاهرخ

نام خانوادگی: استخریشاهرخ استخری

سفر جنجالی شاهرخ استخری و همسرش

سفر جنجالی شاهرخ استخری و همسرش به اروپا مدتی قبل به پایان رسید و ظاهرا از این به بعد حاشیه های زندگی خانواده استخری قرار است در تهران ادامه پیدا کند. شاهرخ استخری و همسرش سپیده بزمی پور که تابستان را در بلژیک و کنار خانواده بزمی پور گذارنده بودند به دلیل شروع شدن مدرسه دخترانشان و همچنین رسیدگی به امور کسب و کار (طلا) به ایران بازگشتند. آنها چند ماهی را در بلژیک بودند که این سفرشان بدون حاشیه هم نبوده که حتما فیلم ها و تصاویرشان را این مدت دیده اید.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها