{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مدیرکل بازاریابی و صادرات در مراسم رونمایی از تایرهای جدید:

مدیرکل بازاریابی و صادرات گروه صنعتی بارز گفت: ارائه تایر جدید به بازار یک ویژگی و فرایند بسیار مهم در بارز است که همواره عامل پیشرفت بارز بوده است.

ویژگی بارز در ارائه محصولات مورد نیاز بازار
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

به گزارش  روابط عمومی  و ارتباطات گروه صنعتی  بارز  مازیار  روغنی  در مراسم  رونمایی  از تایرهای اس یو وی گروه صنعتی  بارز  گفت: ارائه  تایرهای جدید بارز  به بازار فرآیندی بسیار مهم و ارزشمند و عاملی موثر در پیشرفت و توسعه  بارز  بوده است.
وی با اشاره به ویژگی های محصول اس یو وی، گفت: اسپورت بودن و راحتی سرنشین، سرعت و قدرت از شاخص های اصلی تایرهای رادیال خودروی اس یو وی است.
به گفته  روغنی  چنگ زنی مناسب و ترمزگیری عالی در جاده های خیس و لغزنده به دلیل طراحی رویه نامتقارن، دارای حداقل صدا در سرعت های بالا به دلیل طرح آج نامتقارن ویژگی های این نوع تایرها است.
مدیرکل بازاریابی و صادرات گروه صنعتی  بارز  گفت: تایرهایی که امروز  رونمایی  شد دارای شیارهای عمیق و پهن برای هدایت بهتر آب از روی سطح جاده است و رفتار عالی تایر در عبور از پیچ های جاده و فرمان پذیری مطمن از ویژگی های آن است و از طرفی دیگر وجود سایپهای زیاد موجب بهبود چنگ زنی به جاده می شود.
مراسم  رونمایی  از تایرهای اس یو وی  بارز  امروز یا حضور مدیرعامل گروه صنعتی  بارز  و جمعی از مدیران ارشد این گروه برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون