{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

در طرح جدید سهام عدالت بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون نفر که مستحق دریافت سهام عدالت هستند تعیین تکلیف خواهند شد که در واقع یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر جامانده و بقیه مستحق گرفتن هستند.

تکلیف جاماندگان سهام عدالت مشخص می‌شود

طرح دو فوریتی، جاماندگان سهام عدالت تعیین تکلیف خواهد شد.در این طرح جدید سهام عدالت بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون نفر که مستحق دریافت سهام عدالت هستند تعیین تکلیف خواهند شد که در واقع یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر جامانده و بقیه مستحق گرفتن هستند.

 

عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره پیگیری مجلس در مورد وضعیت سهام عدالت گفت: طرحی در روز‌های گذشته به امضای نمایندگان رسید که همچنان در حال ارائه و جذب امضا است و باید منتظر اعلام وصول و سپس ارجاع به کمیسیون مربوطه باشیم.

او در زمینه طرح دو فوریتی جاماندگان سهام عدالت تصریح کرد: در این طرح بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون نفر که مستحق دریافت سهام عدالت هستند تعیین تکلیف خواهند شد که در واقع یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر جامانده و بقیه مستحق گرفتن هستند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که این سهم چند دهک جامعه را در بر می‌گیرد، گفت: سابق براین طبق قانون قرار بود که ۶ دهک جامعه مشمول این قضیه شوند، اما در عمل به جای دهک‌ها به اقشار دادند.

او افزود: به عبارتی این طرح برای تصحیح این امر مطرح شده که البته در کلیات آن توافقاتی وجود دارد، اما در مباحث جزیی اختلاف نظر وجود دارد و در مرحله جمع آوری امضا است.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها