{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

ارزش روز سهام عدالت چقدر است؟ آنها که اجازه فروش ۳۰ درصد ارزش سهام عدالت خود را به بانک‌ها داده‌اند حداقل چقدر دریافتی خواهند داشت؟

ارزش باور نکردنی سهام عدالت+جزئیات
در پی صدور دستور آزادسازی سهام عدالت، سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با راه‌اندازی سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت اقدام به ارائه جزئیات دارایی واقعی سهام عدالت مشمولان به‌تفکیک شرکت‌های بورسی و ارائه تعداد و ارزش هر سهم آن‌ها کرد.

این سامانه با تاخیر ۱۱ روزه امروز به روزرسانی شده و مشمولان می‌توانند با مراجعه به این سامانه از آخرین ارزش سهام عدالت خود که بر اساس قیمت‌های پایانی روز گذشته تهیه شده است آگاهی یابند.
 
لازم به ذکر است تنها کسانی که روش مالکیت مستقیم سهام عدالت را انتخاب کرده اند می‌توانند جزئیات سهام خود را در سامانه استعلام مشاهده کنند.

بر اساس این گزارش کسانی که ارزش اولیه سهام عدالت آن‌ها ۵۳۲ هزار تومان است در پایان معاملات روز گذشته ارزش سهام عدالتشان به ۱۰ میلیون و ۶۸۳ هزار و ۹۲۲ تومان رسیده است.

سهامداران سهام عدالت از روز ششم تا ۱۳ خرداد ماه زمان داشتند تا به مراجعه بانک‌ها نسبت به فروش سهام خود اقدام کنند.

از آنجایی که فرایند واریز پول فروش سهام عدالت با کندی در حال انجام است، سهامداران نسبت به این موضوع معترض هستند.

از سوی دیگر شاخص کل بورس نیز در این روزها با رشد همراه است.

در این خصوص مسعود غلام‌زاده، تحلیلگر بازار سرمایه گفت: کسی که در دو هفته قبل اقدام به فروش سهام عدالت کرده متضرر شده، زیرا در طول این دو هفته ۲۰ درصد رشد داشته است.

برخی از کارشناسان نیز قرارداد بانک‌ها با سهامداران برای فروش سهام را یک طرفه می‌دانند.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها