{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم ۹۴۱هزار تومان، قیمت دلار ۲۱هزار و ۸۵۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰میلیون و ۵۰۰هزار تومان است.

روز پُرنوسان طلا و ارز ۹۹/۰۴/۱۵ / سکه باز هم رکورد زد

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۹۴۱ هزار و ۶۰۰ تومان، قیمت دلار ۲۱ هزار و ۸۵۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون تومان و سکه گرمی یک‌میلیون و ۵۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۹۴۱ هزار و ۶۰۰ تومان، هر گرم طلای ۲۴ عیار یک‌میلیون و ۲۴۰ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۸۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۷۷۵ دلار معامله می‌شود.

افزایش قیمت ارز در بازار داخلی و افزایش قیمت جهانی طلا از جمله دلایل رکوردشکنی‌های این روز‌های طلا و سکه در بازار است؛ قیمت سکه در روز‌های اخیر رکورد‌های بالایی را به ثبت رسانده است، اما با وجود افزایش قیمت‌ها در بازار طلا و سکه تقاضای اضافی وارد این بازار نشده است و فعالان این بخش می‌گویند که قیمت‌ها متأثر از افزایش شدید قیمت دلار، رشد کرده‌اند.

به گزارش تسنیم، افزایش قیمت ارز در هفته‌های اخیر موجب شده است بار دیگر رکورد‌های بالایی برای دلار و یورو در تابلوی صرافی‌ها ثبت شود؛ بر همین اساس در بازار آزاد هم‌اکنون قیمت دلار ۲۱ هزار و ۸۵۰ تومان، یورو ۲۴ هزار تومان و درهم امارات ۶ هزار و ۸۰ تومان اعلام شده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با افزایش ۶۰۰ تومانی نسبت به روز کاری قبل ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۱ هزار و ۳۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها با افزایش ۵۵۰ تومانی نسبت به روز کاری قبل ۲۳ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۳ هزار و ۷۰۰ تومان است.

** گفتنی است، همزمان با تشدید نوسانات در بازار آزاد، قیمت ارز در صرافی‌های بانکی نیز از صبح امروز چند بار تغییر کرده است؛ صرافی‌های بانکی از صبح تا ساعت ۱۲ طی سه نوبت نرخ خرید و فروش ارز را تغییر داده‌اند.

امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را برای کمتر از ۲۰۰۰ دلار، ۲۰ هزار و ۸۸۰ تومان و ۳ ریال، قیمت یورو را ۲۳ هزار و ۵۱۵ تومان و ۶ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۲۶ هزار و ۱۰۸ تومان و ۵ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است.

همچنین قیمت خرید دلار برای بیش از ۲۰۰۰ دلار، ۲۱ هزار و ۳۵۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۳ هزار و ۷۰۰ تومان است.

** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!

شعب منتخب بانک‌ها که مسئولیت فروش ارز مسافرتی را به‌عهده دارند، فروش ارز مسافرتی را طبق روال روز‌های قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده‌اند و به مسافران یورو را با قیمت ۲۴ هزار و ۳۳۴ تومان و ۸ ریال می‌فروشند. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است.

بِروزرسانی: ‌‌یکشنبه 15 تیر 12:15

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

21 هزار و 500

قیمت دلار (بازار آزاد)

21 هزار و 850

قیمت یورو (صرافی بانکی)

23 هزار و 850

قیمت یورو (بازار آزاد)

24 هزار

قیمت درهم

6 هزار و 80

قیمت پوند

27هزار و 500

بروز رسانی: یک‌شنبه 15 تیر ساعت 12:00

نوع

قیمت لحظه (تومان)

دلار (کمتر از 2000)

20 هزار و 880

یورو (کمتر از 2000)

23 هزار و 515

دلار (بیشتر از 2000)

21 هزار و 350

یورو (بیشتر از 2000)

23 هزار و 700

ارز مسافرتی

24 هزار و 334

بروزرسانی: یکشنبه 15 تیر ساعت 12:15

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

9 میلیون و 500 هزار

قیمت سکه بهارآزادی (طرح جدید)

10 میلیون و 500 هزار

قیمت نیم‌سکه بهارآزادی

5 میلیون و 200 هزار

قیمت ربع‌سکه بهارآزادی

3میلیون

قیمت سکه گرمی

یک میلیون و 550 هزار

بروزرسانی: یک‌شنبه 15 تیر ساعت 12:15

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای 18عیار

941 هزار

گرم طلای 24عیار

یک‌میلیون و 240 هزار

مثقال طلا

4 میلیون و 80 هزار

اونس طلا (دلار)

1775

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها