{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم ۹۳۲ هزار تومان، قیمت دلار ۲۱ هزار و ۲۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

ادامه ریزش قیمت طلا و ارز/ سکه ۱۰ میلیون و ۲۰۰هزار تومان شد

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۹۳۲ هزار تومان، قیمت دلار ۲۱ هزار و ۲۵۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون تومان و ۲۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه گرمی یک‌میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۹۳۲ هزار تومان، هرگرم طلای ۲۴ عیار یک‌میلیون و ۲۴۰ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۴۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۸۲۴ دلار معامله می‌شود.

گفتنی است، همزمان با کاهش قیمت ارز در بازار آزاد، قیمت طلا و سکه نیز در بازار با کاهش چشم گیری همراه شده است؛ بازاری‌ها پیش بینی می‌کنند قیمت طلا و سکه همزمان با ریزش قیمت ارز کاهش بیشتری داشته باشد.

به گزارش تسنیم، بعد از تشدید نوسانات ارزی در بازار و پیشروی قیمت دلار تا کانال ۲۶ هزار تومانی، از ظهر یکشنبه مدار قیمتی در بازار ارز تغییر جهت داده و با ورد به سیر نزولی شاهد ریزش قیمت ارز هستیم.

همزمان با ریزش قیمت‌ها در بازار ارز، قیمت دلار از ۲۶ هزار تومان صبح یکشنبه به ۲۱ هزار و ۲۰۰ تومان در ظهر امروز سه‌شنبه رسیده است؛ البته فعالان بازار پیش بینی می‌کنند که قیمت ارز در ساعات پایانی معاملات امروز کاهش بیشتری را تجربه کند.

بر همین اساس در بازار آزاد هم‌اکنون قیمت دلار ۲۱ هزار و ۲۰۰ تومان، یورو ۲۴ هزار و ۵۵۰ تومان و درهم امارات ۶ هزار و ۸۰ تومان اعلام شده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز سه‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با کاهش ۲ هزار تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۰ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۹ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها با کاهش ۱۵۰۰ تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۳ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو در این صرافی‌ها ۲۲ هزار و ۹۰۰ تومان درج شده است.

گفتنی است، یکی از نشانه‌هایی که کارشناسان ارزی را هم به کاهش قیمت ارز از روز‌های آینده امیدوار کرده، اختلاف بالای قیمت خرید و فروش ارز در صرافی‌های بانکی است؛ امروز قیمت خرید و فروش دلار و یورو در این صرافی‌ها ۱۰۰۰ تومان اختلاف داشت. فعالان بازار معتقدند بازارساز به‌زودی با ورود جدی به بازار قیمت‌ها را برمی‌گرداند و شاید اتفاقی مشابه شهریور ۹۷ در انتظار بازار باشد.

بسیاری از بازاری‌ها پیش‌بینی می‌کنند که به‌زودی ریزش شدید قیمت‌ها در بازار ارز رخ خواهد داد و این موضوع حتی در کانال‌های دلالی ارز نیز مطرح شده است و به خریداران هشدار می‌دهند که فعلاً در قیمت‌های بالا خرید ارز نداشته باشند چراکه حتماً ریزشی سنگین در راه است.

بروز رسانی: سه‌‌‌شنبه 31 تیر 13:30

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

20 هزار و 600  

قیمت دلار (بازار آزاد)

21 هزار و 200

قیمت یورو (صرافی بانکی)

23 هزار و 600

قیمت یورو (بازار آزاد)

24 هزار و 550

قیمت درهم

6 هزار و 80  

قیمت پوند

27 هزار و 250

بروز رسانی: سه‌شنبه 31 تیر ساعت 13:30

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

9 میلیون و 500 هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

10 میلیون و 250 هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

5 میلیون و 200 هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

3 میلیون و 200 هزار

قیمت سکه گرمی

یک میلیون و 700 هزار

بروز رسانی: ‌سه‌شنبه 31 تیر ساعت 13:30

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای 18 عیار

932 هزار

گرم طلای 24 عیار

یک میلیون و 240 هزار

مثقال طلا

4 میلیون و 40  هزار

انس طلا(دلار)

1824

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها