{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

به گفته سخنگوی سهام عدالت درحال‌حاضر ۵ هزار ۶۰۰ میلیارد تومان به حساب فروشندگان سهام عدالت واریز شده است.

پول فروش سهام عدالت پرداخت شد
حسین فهیمی با بیان اینکه درحال‌حاضر ۵ هزار ۶۰۰ میلیارد تومان به حساب فروشندگان سهام عدالت حدود ۱ میلیون ۹۰۰ هزار نفر واریز شده است، گفت: از حدود ۱۹ میلیون نفری که در مدیریت سهام عدالت روش غیر مستقیم را انتخاب کرده بودند، کم‌تر از دو میلیون نفر تصمیم گرفتند تا بخشی از سهام عدالت خود را مجموع ۶۰ درصد را به فروش برسانند.
 
وی ادامه داد: بر اساس تصمیم شورای‌عالی بورس و بنابر شیوع ویروس کرونا تصمیم بر این شد که شناسایی مشتری و ثبت و ضبط مشتری در شرکت سپرده‌گذاری به عنوان درگاه ورودی بازار اوراق بهادار، با دو مولفه‌ی اطلاعاتی صورت بگیرد و افراد مجبور به مراجعه حضوری نباشند.
مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری بورس اوراق بهادار گفت: «شماره شبا حساب بانکی» و «شماره سیم‌کارتی به نام دارنده سهام عدالت» درحال‌حاضر می‌توانند بار ثبت و ضبط مشتری را به طور غیر حضوری به دوش بکشند.
حسین فهیمی اضافه کرد: کسانی که به درستی «شماره شبا حساب بانکی» و «شماره سیم‌کارت» را معرفی کرده بودند، سهام شان به فروش گذاشته شده و پول حاصل از سهام به حساب آنها واریز شده است.
مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری بورس اوراق بهادار گفت: از تاریخ ۳۰ خردادماه ۹۹ کارگزاری‌های کشور ملزم شدند تا به مشتری‌های خودشان پاسخ دقیق ارائه دهند.
وی ادامه داد: کسانی که پول حاصل از فروش سهام عدالت را هنوز دریافت نکرده‌اند، حتماً یکی یا هر دوی این شماره‌ها را به درستی وارد نکرده‌اند.
حسین فهیمی با بیان این که اولویت ما بر حفاظت از سهام عدالت تنظیم شده است، توضیح داد: تا زمانی که ما از فروش قطعی و اطلاعات فروشنده اطمینان حاصل نکنیم، عملیات فروش را انجام نمی‌دهیم.
وی افزود: اگر دارندگان سهام عدالت در شماره شبا یا شماره موبایل مغایرت دارند، می‌توانند با مراجعه به سایت اصلی سهام عدالت، شماره‌های خود را اصلاح کنند.
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها