{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

کارگر آنلاین: قیمت طلا امروز ۲۹ مرداد ۹۹ که با نوسان نسبت به روز قبل همراه است اعلام شد.

با توجه به نوسانات شدید قیمت طلا در روز‌های اخیر و شوکه شدن از این همه افزایش قیمت و نوسان امروز قیمت این فلز گرانبها دوباره دستخوش تغییراتی بود و امروز چهارشنبه ۲۹ مرداد مرداد ۹۹ قیمت نسبت به روز گذشته افزایش داشته است. در ادامه این خبر علاوه بر مروری بر قیمت طلا در روز گذشته قیمت طلا امروز چهارشنبه ۲۹ مرداد ۹۹ را نیز می‌آوری

روز گذشته قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار هم یک میلیون و ۵۰ هزار تومان، هرگرم طلای ۲۴ عیار یک‌میلیون و ۳۸۹ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۵۶۳ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۹۵۱ دلار معامله شد.

 

به دنبال افزایش اشتها برای ریسک پذیری و در حالی که احتمال ترمیم روابط تجاری میان آمریکا و چین اندکی افزایش یافته است، قیمت طلا پس از پشت سر گذاشتن بدترین عملکرد هفتگی ۵ ماه گذشته، امروز نیز روند کاهشی خود را تداوم بخشید.

 

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا با ۰.۱۷ درصد افت به ۱۹۴۱ دلار و ۷۸ سنت رسید. هفته گذشته قیمت طلا ۴.۵ درصد کاهش داشت و بدترین عملکرد هفتگی از ماه مارس را به ثبت رساند. قیمت فلز زرد در معاملات آتی امروز برای تحویل در ماه دسامبر با ۰.۰۴ درصد رشد به ۱۹۵۰ دلار و ۶۰ سنت رسید.
 
قیمت طلا امروز ۲۹ مرداد ۹۹
تغییر     قیمت لحظه     نوع
(-۰.۴۸%) -۵۰۰,۰۰۰     ۱۰۴,۵۰۰,۰۰۰     سکه بهار آزادی
(۰.۰۲%) ۲۰,۰۰۰     ۱۰۷,۵۱۰,۰۰۰     سکه طرح جدید
(-۰.۹۲%) -۵۰۰,۰۰۰     ۵۴,۰۰۰,۰۰۰     نیم سکه
(-۱.۵۹%) -۵۰۰,۰۰۰     ۳۱,۰۰۰,۰۰۰     ربع سکه
(-۱.۱۶%) -۲۰۰,۰۰۰     ۱۷,۰۰۰,۰۰۰     سکه گرمی
(۰.۰۲%) ۲,۰۰۰     ۱۰,۵۹۴,۰۰۰     گرم طلای 18
(۰.۰۲%) ۳,۰۰۰     ۱۴,۱۲۶,۰۰۰     گرم طلای 24
(-۰.۰۹%) -۴۰,۰۰۰     ۴۵,۹۰۰,۰۰۰     مثقال طلا
(-۰.۰۱%) -۱۵     ۱,۹۹۳.۴۵     انس طلادلار

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها