{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سخنگوی آزادسازی سهام عدالت گفت: اگر پرداخت وام حاصل از کارت اعتباری سهام عدالت بیش از یک ماه طول بکشد تبدیل به یک وام سه ساله با سود ۱۸ درصد می‌شود.

مبلغ  سود بازپرداخت تسهیلات سهام عدالت اعلام شد

حسین فهیمی سخنگوی آزادسازی سهام عدالت پس از جلسه شورای عالی بورس در جمع خبرنگاران در خصوص فروش سهام عدالت افراد به روش غیر مستقیم، گفت: با ورود سه استان قم، ایلام و خراسان جنوبی به بورس هم اکنون بیست میلیون از اشخاصی که روش مدیریت غیر مستقیم را انتخاب کرده بودند هم می‌توانند ۶۰ درصد سهام عدالت خود را برای فروش بگذارند. در جلسه امروز به بانک‌ها برای خرید مقطعی سهام اجازه داده شد.

او افزود: از ۱۰ خرداد تا به امروز بیش از هفت هزار و ۶۰۰ میلیون تومان دارایی سهام فروخته شده و وجوه آن به حساب مشمولان سهام عدالت واریز شده است به طور طبیعی می‌توان گفت که فروش این سهام به صورت تدریجی صورت می‌گرفت. امروز طبق تصمیمی که در شورای عالی بورس گرفته شد از این به بعد قرار بر این است که این سهام به طور تجمیع شده و بلوکی در کارگزاری‌ها به فروش برسد.

سخنگوی آزادسازی سهام عدالت تصریح کرد: وقتی یک دارایی در یک نماد بین چند کارگزاری توزیع می‌شد که امکان تجمیع آن‌ها وجود نداشت و زمان واریز سود حاصل از فروش به طول می‌انجامید، اما الان قرار است همه تقاضا‌ها جمع شود بعد به فروش برسانند.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها