{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

رئیس سازمان خصوصی‌سازی، گفت: تمام خدمات مربوط به سهام عدالت از سوی سازمان خصوصی‌سازی به سازمان بورس واگذار شده است.

اگر می خواهید اطلاعات سهام عدالت را ویرایش کنید بخوانید

علیرضا صالح در پاسخ به این سوال که اگر حجم خرید متقاضیان سهام (پالایش یکم) بیش از برنامه‌ریزی‌ها باشد چه برنامه‌ریزی خواهید داشت؟ گفت: ما فکر می‌کنیم که سقف رقمی که برای خرید واحدهای پالایش یکم در نظر گرفته‌ایم با میزان تقاضایی که خواهیم داشت برابر باشد ولی اگر تقاضا خرید سهامداران بیش از میزان کل ارزش صندوق دارا یکم باشد، آن را به نسبت بین متقاضیان تقسیم می‌کنیم.

او افزود: اگر حداکثر تقاضا را ۱۰۰ در نظر بگیریم اما تقاضا ۱۵۰ باشد ما مجبور هستیم که تقسیم به نسبت کنیم تا در حق کسی اجحاف صورت نگیرد.

رئیس سازمان خصوصی‌سازی، تاکید کرد: نام این صندوق‌ها را نمی‌توان "دارا دوم" گذاشت به علت آن که دارا مربوط به بخش بانک و بیمه است و نام این صندوق در "پالایش یکم" با نماد پالایش است.

رئیس سازمان خصوصی‌سازی در پاسخ به این سوال که چه زمانی قرار است امکان ویرایش اطلاعات در سامانه سهام عدالت فراهم شود، تصریح کرد: ما تمام خدمات مربوط به سهام عدالت را به سازمان بورس واگذار کردیم. از شرکت سپرده‌گذاری مرکزی درخواست کردیم تا روند ویرایش اطلاعات را بر عهده بگیرند، ما به آنها کمک خواهیم کرد تا هر چه سریع تر امکان ویرایش شماره‌های تماس و شماره شبا امکان‌پذیر شود.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها