{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم یک میلیون و ۷۳ هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۳ هزار و ۵۰۰ تومان است.

بالا رفتن قیمت طلا و ارز در بازار امروز ۹۹/۰۶/۰۵

هم اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۷۳ هزار تومان، قیمت دلار ۲۳ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۵۰ هزار تومان و سکه گرمی یک‌میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸ عیار در هر گرم هم یک میلیون و ۷۳ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۴۱۱ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۶۴۶ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۹۱۹ دلار معامله می‌شود.

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۰۱ درصد کاهش به ۱۹۲۷ دلار و ۹۹ سنت رسید. قیمت فلز زرد در معاملات آتی امروز برای تحویل در ماه دسامبر با ۰.۵۹ درصد افزایش به ۱۹۳۴ دلار و ۵۰ سنت رسید.

با وجود عدم تحقق خرید‌های وعده داده شده چین از آمریکا، مقامات ارشد تجاری آمریکا و چین بار دیگر بر تعهد خود نسبت به فاز نخست توافق تجاری تاکید کردند و همین مسئله به رشد شاخص‌ها در بازار‌های مالی کمک کرد.

تاکنون بیش از ۲۳.۷۷ میلیون نفر در سراسر جهان به ویروس کرونا مبتلا شده اند و تعداد کشته‌ها به حدود ۸۱۵ هزار نفر رسیده است.

نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد که میزان اعتماد مصرف کننده در آمریکا طی ماه اوت به شکل غیرمنتظره‌ای کاهش یافته و به پایین‌ترین رقم ۶ سال گذشته رسیده است

در هنگام بروز وضعیت‌های بحرانی سیاسی و اقتصادی، طلا یک محل سرمایه گذاری امن برای جلوگیری از افت ارزش دارایی‌ها به شمار می‌رود.

فعالان بازار اکنون در انتظار سخنرانی روز پنجشنبه رئیس فدرال رزرو آمریکا در نشست جکسون هول هستند. انتظار می‌رود وی در این سخنرانی نظر بانک مرکزی آمریکا در مورد تورم و سیاست‌های پولی را بیان کند.

شی جینپینگ، رئیس جمهوری چین هشدار داده که دومین اقتصاد بزرگ جهان با یک دوره تغییرات آشفته مواجه است و افزایش ریسک ناشی از بازار‌های خارجی مستلزم آن است که سیاستگذاران برای تحقق رشد اقتصادی اتکای بیشتری روی تقاضای داخلی داشته باشند.

به گزارش تسنیم، در بازار آزاد هم‌اکنون قیمت دلار با افزایش نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۳ هزار و ۵۰۰ تومان، یورو ۲۷ هزار تومان و درهم امارات ۶ هزار و ۴۲۰ تومان اعلام شده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با ۱۲۰ تومان افزایش نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۲ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۲ هزار و ۵۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها نیز با ۱۲۰ تومان افزایش نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۶ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو در این صرافی‌ها ۲۶ هزار و ۷۵۰ تومان درج شده است.

بروز رسانی: ‌چهار‌شنبه 5 شهریور 11:45

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

22 هزار و 600  

قیمت دلار (بازار آزاد)

23 هزار و 500

قیمت یورو (صرافی بانکی)

26 هزار و 800

قیمت یورو (بازار آزاد)

27 هزار

قیمت درهم

6 هزار و 420  

قیمت پوند

30 هزار و 800

بروز رسانی: ‌چهار‌شنبه 5 شهریور ساعت 11:45

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

10 میلیون و 500 هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

10 میلیون و 950 هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

5 میلیون و 400 هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

3 میلیون و 50 هزار

قیمت سکه گرمی

یک میلیون و 700 هزار

بروز رسانی: چهار‌شنبه 5 شهریور ساعت 11:45

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای 18 عیار

یک میلیون و 73 هزار

گرم طلای 24 عیار

یک میلیون و 411 هزار

مثقال طلا

4 میلیون و 646  هزار

انس طلا(دلار)

1919.2

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها