{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

قیمت پراید در بازار امروز سه شنبه ۱۱شهریور ۹۹ را در جدول زیر بخوانید.

قیمت پراید در بازار امروز سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۹

قیمت پراید در بازار امروز سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۹ براساس مشاهدات میدانی به دست آمد که بر طبق آن این پراید همچنان با قیمت‌هایی بسیار غیرواقعی خرید و فروش می‌شود. البته این اختلاف قیمت زیاد سبب کاهش میزان معاملات این خودرو شده است. با توجه به اینکه مجوز افزایش قیمت خودرو برای خودروسازان هر 3 ماه یکبار مجاز شد باید منتظر افزایش چندباره قیمت ها در بازار باشیم. در ادامه قیمت پراید در بازار امروز سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۹ را در جدول زیر ببینید.

پراید در بازار همچنان با قیمت بالا مورد معامله قرار می‌گیرد. با توقف تولید خودرو پراید و جمع شدن خطوط تولید پراید شرکت سایپا متاسفانه نزخ این محصول هر روز در بازار بیشتر می‌شود و شاهد فروش پراید با رقم‌های نجومی هستیم. در ادامه قیمت روز خرید و فروش خودرو پراید در سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۹ را بخوانید.

بعد از ثبت نام خودروسازی‌ها توقع این را داشتیم که این بازار بلاتکلیف آرام بگیرد، اما نه تنها آرام نگرفت، بلکه منحنی قیمت‌ها صعودی‌تر از قبل نیز شد.

قیمت خودرو‌ها بر اساس پایش، تجمیع و تحلیل قیمت‌های اعلام شده از سوی نمایندگی‌ها، قیمت معاملات انجام شده در بیش از ۱۵۰ نمایشگاه فعال سطح کشور و مراکز خریدوفروش پایتخت و نیز بررسی‌های میدانی در بازار خودرو به‌صورت روزانه استخراج می‌شود.

قیمت پراید امروز سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۹

مدل خودرو قیمت بازار قیمت نمایندگی پراید SE 111 93.000.000 – پراید SE 131 82.500.000 – پراید SE 132 83.500.000 توقف تولید پراید SE 151 92.000.000   تیبا 98.000.000 –

 
 
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها