{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

کشتی آرای گفت: افزایش قیمت جهانی و قیمت ارز باعث شد تا مجدداً قیمت طلا و سکه سیر صعودی داشته باشد؛ قیمت سکه نسبت به آخرین روز کاری قبل از تعطیلات با افزایش ۶۰۰ هزار تومانی همراه شد.

چرا یکباره سکه ۶۰۰ هزار تومان گران شد؟

محمد کشتی آرای درباره وضعیت بازار طلا و سکه در روزجاری اظهار داشت: امروز قیمت جهانی طلا نسبت به دیروز با ۳۵ دلار افزایش به ۱۹۹۳ دلار رسید ضمن اینکه قیمت ارز نیز در بازار داخلی از کانال ۲۳ هزار تومان وارد کانال ۲۴ هزار تومان شده و افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه هر دلار امریکا هم اکنون در بازار ۲۴ هزار و ۳۶۰ تومان قیمت خورده است، افزود: افزایش قیمت جهانی و قیمت ارز باعث شد تا مجدداً قیمت طلا و سکه سیر صعودی داشته باشد؛ قیمت سکه نسبت به آخرین روز کاری قبل از تعطیلات با افزایش ۶۰۰ هزار تومانی همراه شد.

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر ضمن بیان آخرین قیمت طلا و سکه با توجه به اونس جهانی و قیمت ارز، گفت: هم اکنون قیمت سکه طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۵ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۷۳۰ هزار تومان است.

کشتی آرای با تأکید بر افزایش تمام قطعات سکه نسبت به روز‌های گذشته تصریح کرد: این درحالی است که بازار اصلی طلا و سکه کشور تعطیل است، ولی داد و ستد‌ها با توجه به قیمت اونس طلا و ارز در سطح شهر درحال انجام است.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها