{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

روند افزایشی قیمت‌ها در بازار خودرو به نحوی شده که رغبتی برای خریداران وجود ندارد و خرید و فروش به صفر رسیده است.

جدیدترین قیمت خودروهای داخلی / سراتو؛ ۶۴۰ میلیون | معاملات به صفر رسید

در بازار امروز خرید و فروش خودرو همچنان رکود در معاملات حاکم است و کمتر کسی حاضر به خرید خودرو است. البته روند افزایشی قیمت‌ها هم در بازار به نحوی شده که رغبتی برای خریداران وجود ندارد و معاملات به صفر رسیده است.

  • اعلام زمان قرعه‌کشی پنج محصول ایران‌خودرو

 در بازار امروز سمند ال ایکس با قیمت  ۱۵۲ میلیون تومان، سمند سورن با قیمت ۱۹۷ میلیون تومان، پژو ۴۰۵ با قیمت ۱۵۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، پژو پارس tu۵ با قیمت۲۱۷ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ۲ با قیمت  ۱۶۹ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ۵ با قیمت ۲۰۵ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ وی ۸  با قیمت ۱۹۸ میلیون تومان، رانا با قیمت ۱۶۸ میلیون تومان و هایما S۷ با قیمت ۶۰۷ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

همچنین پژو ۲۰۷ i دستی با قیمت ۲۳۹ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ i اتوماتیک با قیمت ۳۳۲ میلیون تومان، دنا با قیمت ۲۳۰ میلیون تومان، دنا پلاس با قیمت ۲۷۰ میلیون تومان، پراید X۱۱۱ با قیمت ۹۵ میلیون تومان، پراید X۱۳۱ با قیمت ۸۳ میلیون تومان، پراید X۱۳۲ با قیمت ۸۴ میلیون تومان، تیبا ۲ با قیمت ۱۱۱ میلیون تومان، تیبا صندوق‌دار با قیمت ۹۷ میلیون تومان، ساینا با قیمت ۱۱۲ میلیون تومان، پژوپارس با قیمت ۱۸۳ میلیون تومان، سراتو با قیمت ۶۴۰ میلیون تومان، رنو ساندرو استپ وی با قیمت ۴۱۵ میلیون تومان و هایما s۷ توربو با قیمت ۶۰۶ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها