{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

امروز قرعه کشی ۱۰ محصول سایپا انجام شد.

قرعه کشی ۱۰ خودروی سایپا انجام شد / زمان اعلام نتایج

لازم به ذکر است که پیش از این گفته شد قرعه کشی مربوط به ۹ محصول است. اما قرعه کشی برای ۱۰ خودرو خواهد بود. یک خودرو کوییک و یک خودرو کوییک آر در نظر گرفته شده است. کوییک آر نیز به دو دسته معمولی و تریم قرمز تبدیل شده است.

مجید باقری، قائم مقام مدیرعامل ابتدا اظهار کزد: یکی از مهمترین نکاتی که باعث شد استقبال از این طرح بالا رود این است که رویکرد مردم به سمت خودروهای جدید است. تمام همت ما این خواهد بود که در راستای توسعه محصولات گام های بلندی بر داریم.

وی ادامه داد: اقبال به محصولات سایپا به دلیل احساس بهتر مردم نسبت به نظم در تحویل است. این را ما یک سرمایه ارزشمند برای تود می‌دانیم. تلاش میکنیم خودرها در بازه زمانی مقرر به دست مشتریان برسد.

باقری افزود: امروز ۴۰ هزار خودرو قرعه کشی می شود‌. از هر ۷ نفر یک نفر به خودروی شاهین می‌رسد‌. برای مابقی خودروها این عدد ۵ نفر است.

وی در پایان اشاره کرد: در طرح های قبل به محض اعلام اسامی ۷۲ ساعت فرصت تکمیل وجه بود. بعد از آن لیست رزرو مشخص می‌شود. افرادی که برنده می‌شوند حتما در زمان اولیه نسبت به تکمیل وجه اقدام کنند. ما در این طرح ۱۰۰ در ۱۰۰ رزرو اعمال می‌کنیم تا فرآیندها زمان‌بر نشود. این نکته را باید گفت نتایج قرعه کشی فردا اعلام می‌شود. ۷۲ ساعت منظور روز کاری است و این مهلت برای تکمیل وجه وجود دارد.

سایپا-2

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها