{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

نرخ طلای ۱۸ عیار نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز پنجشنبه ۲۰ شهریور ۹۹ را در جدول زیر ببینید.

نرخ طلای ۱۸ عیار نرخ ارز نرخ دلار سکه طلا یورو امروز پنجشنبه ۲۰ شهریور منتشر شد. با توجه به قیمت اونس طلای جهانی پیش بینی می‌شود قیمت طلا در بازار امروز تهران نیز روند افزایشی را در پیش بگیرد.

روزگذشته  در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۳۸ هزار تومان، قیمت دلار ۲۵ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان شد. همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه گرمی یک‌میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش رسید.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه گرمی یک‌میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش رسید.

فعالان بازار، علت اصلی افزایش قیمت طلا و سکه در روز‌های اخیر را افزایش چشم گیر قیمت ارز می‌دانند و می‌گویند: خرید و فروش‌ها دراین بازار هیچ تغییری نکرده و در رکود نسبی هستیم.

گفتنی است، در بازار جهانی نیز قیمت هر اونس طلا دیروز با ۰.۱۰ درصد کاهش به ۱۹۳۰ دلار و یک سنت رسید. قیمت فلز زرد در معاملات آتی روز گذشته و برای تحویل در ماه دسامبر نیز با ۰.۳۳ درصد کاهش به ۱۹۳۶ دلار و ۷۰ سنت رسید.

صرافی‌های بانک‌ها دیروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به گروه‌های هدف با ثبات نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۲ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۲ هزار و ۶۵۰ تومان خریداری کردند.

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها