{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از ورود سکه به کانال ۱۳میلیون خبر داد و گفت: روند بازار طلا همچنان صعودی است و در این میان سکه امامی بیشترین‌ نوسان قیمت را تجربه می‌کند.

سکه از کانال ۱۳میلیون عبور کرد/ طلا همچنان صعودی است

محمد کشتی‌آرای در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادآنلاین درباره آخرین وضعیت بازار طلا توضیح داد: امروز قیمت طلا و سکه مجددا تحت تاثیر دو‌ عامل ارز و اونس با افزایش همراه شده، همچنین از روز گذشته اندکی تقاضا برای سکه شکل گرفته که در این روند صعودی تاثیر گذاشته است.

او ادامه داد: در پی این افزایش قیمت، امروز سکه طرح جدید از کانال ۱۳میلیون تومان هم عبور کرد و قیمت طلا نیز نسبت به روز گذشته حدودا گرمی ۱۵هزار تومان گران شد.

کشتی‌آرای با هشدار نسبت به ادامه این وضعیت بیان کرد: نوسان شدید قیمت طلا و سکه رکود بازار را تشدید کرده و ما در ادامه این روند نگران نابودی کامل بازار هستیم.

قیمت طلا و سکه ۲۴شهریور

این فعال بازار طلا با تشریح قیمت‌های امروز اظهار کرد: امروز قیمت هر قطعه سکه طرح جدید به ۱۳میلیون و ۱۰۰هزار و سکه طرح قدیم به ۱۲میلیون و ۱۰۰هزار تومان رسید که هر کدام در مقایسه با آخرین نرخ روز گذشته به ترتیب ۲۵۰ و ۱۵۰هزار تومان گران‌تر شده است.

به گفته کشتی‌آرای، نیم سکه هم امروز با قیمت شش میلیون و ۶۰۰هزار تومان، ربع سکه سه میلیون و ۷۵۰هزار و سکه یک گرمی با نرخ یک میلیون و ۹۰۰هزار تومان معامله می‌شود و همچنین قیمت طلای۱۸ عیار با حدود ۱۵هزار تومان رشد نسبت به دیروز، به گرمی یک میلیون و ۲۱۷هزار تومان افزایش یافت.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها