{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

ارزش ۶۰ درصد از سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به ۹ میلیون و ۴۳۹ هزار و ۱۲۶ تومان کاهش یافت.

ارزش سهام عدالت و دارایکم چقدر شد؟

ارزش ۶۰ درصد از سهام عدالت ؛ ارزش سهام عدالت امروز به ۱۵ میلیون و ۷۳۱ هزار و ۸۷۷ تومان رسید که ۷۱۲ هزار و ۱۱۵ تومان معادل ۴.۳۳ درصد نسبت به روز گذشته کاهش داشت. ارزش ۶۰ درصد سهام عدالت قابل فروش نیز به ۹ میلیون ۴۳۹ هزار و ۱۲۶ تومان رسید.

امروز مورخه ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ شاخص کل با کاهشی بیش از ۵۷ هزار واحدی معادل ۳.۴۵ درصدی بر روی کانال یک میلیون و ۵۹۵ هزار و ۱۵۴ واحدی آرام گرفت.

با پایان معاملات بازار، شاخص کل بازار ۳.۴۵ درصد کاهش داشت و اکثر سهام شاخص‌ساز بازار قرمزپوش بودند و با این وضعیت ارزش سهام عدالت نیز افت کرد.

ارزش سهام عدالت امروز به ۱۵ میلیون و ۷۳۱ هزار و ۸۷۷ تومان رسید که ۷۱۲ هزار و ۱۱۵ تومان معادل ۴.۳۳ درصد نسبت به روز گذشته کاهش داشت. ارزش ۶۰ درصد سهام عدالت قابل فروش نیز به ۹ میلیون ۴۳۹ هزار و ۱۲۶ تومان رسید.

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهشی ۸.۶۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۹ هزار و ۷۱۶ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۳ میلیون و۹۴۳ هزار و۲۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افت ۶.۶۷ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل به ۲۰ هزار و ۱۵۰ تومان کاهش یافت.

ارزش سهام عدالت و دارایکم چقدر شد؟ +جدول

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها