{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر از پرداخت ۸۷۰ میلیارد ریال پاداش پایان خدمت و مرخصی ذخیره بازنشستگان استان در سال ۹۸ خبر داد.

غلامرضا دانش‌فر چهارشنبه ۱۹ شهریور در جمع خبرنگاران از پرداخت ۸۷۰ میلیارد ریال پاداش پایان خدمت و مرخصی ذخیره بازنشسته استان بوشهر در سال ۹۸ خبر داد و با اشاره به بازنشستگی ۶۲۷ فرهنگی در سال ۹۸ اظهار کرد: پاداش پایان خدمت و همچنین ذخیره مرخصی این گروه از فرهنگیان استان تأمین اعتبار شده و در اختیار آن‌ها قرار گرفته است. پیش‌بینی می‌شود سال ۹۹ تعداد ۴۱۰ نفر از همکاران فرهنگی بازنشسته شوند و تلاش می‌کنیم پاداش خدمت بازنشسته‌های امسال هم تأمین اعتبار و تخصیص داده شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش‌وپرورش استان بوشهر در خصوص تأمین تجهیزات آموزشی و اداری مدارس در سال تحصیلی جدید گفت: آموزش‌وپرورش برای تأمین تجهیزات اولیه مدارس به بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال و برای تعمیر سالن‌های ورزشی، کانون‌ها و اردوگاه‌ها به اعتباری بالغ‌بر ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد. برای گندزدایی و اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی باید ماهیانه ۲۰ میلیارد ریال تجهیزات و مواد بهداشتی تأمین شد که امیدواریم با همراهی مسئولان و خیرین این مهم محقق شود.

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها