{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

تغییر زمان واریز یارانه نقدی مهر 99 از چند روز گذشته مطرح شده است و قرار بود یارانه نقدی مهر، 17 مهر به حساب سرپرستان خانوار واریز شود. با وجود انتشار اخبار مختلف در مورد زمان واریز یارانه اعلام شد که تغییر زمان واریز یارانه نقدی مهر 99 صحت ندارد.

تغییر زمان واریز یارانه نقدی مهر 99 از چند روز گذشته مطرح شده است و قرار بود یارانه نقدی مهر، 17 مهر به حساب سرپرستان خانوار واریز شود. با وجود انتشار اخبار مختلف در مورد زمان واریز یارانه اعلام شد که تغییر زمان واریز یارانه نقدی مهر 99 صحت ندارد.
 
 
با وجود انتشار برخی خبرها مبنی بر واریز یارانه نقدی چند روز زودتر از موعد مقرر، این پرداخت روز بیستم مهر انجام خواهد شد.
 
 
دولت در هر ماه یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی را در روز بیستم به حساب سرپرستان خانوار واریز می کند، اما اخیرا برخی خبرها از این حکایت داشت که یارانه مهرماه روز هفدهم یعنی سه روز زودتر از روال معمول پرداخت خواهد شد.
 
 
این در حالی است که کسب اطلاع از سازمان هدفمندی یارانه ها با رد این خبر همراه بود و اعلام شد که پرداخت ساعت ۲۴ روز یکشنبه همزمان با بیستم مهرماه صورت خواهد گرفت. 
 
 
صد و شانزدهمین مرحله یارانه نقدی نیز به روال حدود ۱۰ سال اخیر به ازای هر نفر  ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به همراه افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی در حساب سرپرستان خانوار قرار می گیرد.
 
 
تغییر زمان واریز یارانه نقدی مهر 99
 
 
هزینه سالانه دولت بابت یارانه نقدی به حدود ۷۸ میلیون ایرانی نزدیک به ۴۲ هزار میلیارد تومان است. اما در کنار واریز یارانه، در ماه جاری بر اساس مصوبه ستاد ملی چهارمین قسط از اقساط تسهیلات قرض الحسنه یک میلیون تومانی مربوط به وام کرونا نیز از یارانه سرپرستان خانواری که تسهیلات را دریافت کرده اند کسر خواهد شد.
 
 
مبلغ یارانه نقدی مهر 99
بر اساس اعلام زمان واریز یارانه نقدی مهر ماه ۹۹ و مبلغ یارانه واریزی یکصد و شانزدهمین یارانه نقدی روز پنجشنبه ۱۷ مهر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
 
 
براساس اعلام سازمان برنامه و بودجه یارانه نقدی به ازای هر نفر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به همراه حداقل مستمری خانوار‌های مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود.
 
 
همچنین بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا و اطلاع‌رسانی‌های قبلی انجام شده، کسر اقساط تسهیلات قرض‌الحسنه یک میلیون تومانی که از تیرماه آغاز شد این ماه نیز انجام خواهد شد.
 
 
زمان واریز یارانه 
 
در این دوره، چهارمین قسط وام یک میلیون تومانی به مبلغ ۳۵ هزار تومان از یارانه سرپرستان خانواری که تسهیلات دریافت کرده‌اند، کسر می‌شود.

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها