{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

باوجود افزایش ارزش سهام عدالت در روز گذشته، ارزش این سهام در روز جاری با افت همراه بود.

ارزش سهام عدالت قابل فروش؛ ۹میلیون و ۶هزار تومان

در پایان معاملات بازار سهام ، از ارزش  سهام عدالت  در مقایسه با روز گذشته، ۴۰۷ هزار تومان (۲.۶ درصد) کاسته شد و ارزش سبد ۵۳۲ هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۵ میلیون و ۱۰ هزار تومان و ۲۸ میلیون و ۲۶۲ هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۹ میلیون و ۶ هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت

آزادسازی سهام عدالت در حالی از اردیبهشت امسال تا کنون در جریان است که دارندگان این سهام کماکان از حق فروش و دریافت وجه نقد حاصل از فروش سهام عدالت خود محروم هستند.

از سوی دیگر در ادامه وجه حاصل از فروش سهام عدالت مشمولان نیز به صورت یکجا به حساب آنها واریز نمی‌شد تا عجایب این گونه آزادسازی سهام عدالت کامل شود.

 

اما مشکلات سهامدارن عدالت برای آزادسازی به این مواد ختم نمی‌شود و حالا چند هفته‌ای است که دیگر از فروش و حتی واریز قطره‌چکانی وجه حاصل از فروش سهام عدالت مشمولان نیز خبری نیست.

 

بر این اساس پیگیری‌های خبرنگار ما از شرکت سپرد‌گذاری مرکزی حکایت از این دارد که شرایط نامساعد بازار سرمایه یکی از موانع پیش روی بانک‌ها و کارگزاری‌ها برای فروش سهام عدالت مشمولان است.

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها