{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

در جدول زیر قیمت روز انواع خودروهای خودروسازی سایپا را مشاهده می‌کنید.

قیمت جدید خوروهای سایپا امروز ۹۹/۷/۲+جدول

در جدول زیر قیمت روز انواع خودروهای خودروسازی سایپا را مشاهده می‌کنید.همکاری خودروسازی سایپا با شرکت سیتروئن به سالهای اولیه تاسیس این شرکت و تولید محصول ژیان باز می گردد. از دیگر همکاری های مشترک می توان به تولید خودروی زانتیا  از سال 1380 اشاره نمود. در حال حاضر چاچوب تفاهم نامه گروه سایپا و سیتروئن، جهت سرمایه گذاری مشترک در سایت سایپا کاشان مورد توافق قرار گرفته است.

قیمت+انواع+خودروهای+سایپا

شرکت سیتروئن، یک شرکت خودروساز فرانسوی است که در سال 1934 اولین تولید انبوه اتومبیل های چرخ محرک جلو در سطح جهانی را پایه گذاری کرد. این کمپانی از سال 1976 بخشی از گروه صنعتی پژو سیتروئن شد.

سایپا همکاری خود را با شرکت کیا موتورز، از سال 72 و با محصول پراید آغاز نموده است و در حال حاضر نیز محصول سراتو حاصل شراکت تجاری گروه خودروسازی سایپا با این شرکت خودروساز کره‌ای می باشد. کیاموتور به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از گروه هیوندای موتور ، محسوب می‌شود و انواع مدلهای خودرو و خودروهای لوکس و وسایل نقلیه تجاری از محصولات این شرکت هستند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر سئول قرار دارد و شرکت هیوندای موتور بزرگترین سهام‌دار آن به‌شمار می‌آید. شرکت کیا موتورز فعالیت گسترده‌ای نیز در بخش سرمایه‌گذاری و اسپانسری ورزشی دارد.

 
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها