{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از اجرای مرحله سوم ارایه تسهیلات خرید کالا از فروشگاه‌های رفاه از ابتدای آبان‌ماه ۱۳۹۹ خبر داد.

خبر خوب/ واریز پول به کارت بازنشستگان در همین ماه

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از اجرای مرحله سوم ارایه تسهیلات خرید کالا از فروشگاه‌های رفاه از ابتدای آبان‌ماه ۱۳۹۹ خبر داد.مبلغ ۱۲ میلیون ریال در کارت حقوق بازنشستگان عزیز شارژ می‌شود که با استفاده از آن می‌توانند تا پایان آبان‌ماه ، کالاهای مورد نیاز خود را از فروشگاه‌های رفاه تأمین کنند.او افزود: بازنشستگان و وظیفه‌بگیرانی که خالص دریافتی آن‌ها حداقل ۱۲ میلیون ریال باشد ، می‌توانند از این تسهیلات برخوردار شوند.


به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتضایی فرد گفت: در مرحله سوم ، هم‌چون دو مرحله قبلی، مبلغ ۱۲ میلیون ریال در کارت حقوق بازنشستگان عزیز شارژ می‌شود که با استفاده از آن می‌توانند تا پایان آبان‌ماه ، کالاهای مورد نیاز خود را از فروشگاه‌های رفاه تأمین کنند.

او افزود: بازنشستگان و وظیفه‌بگیرانی که خالص دریافتی آن‌ها حداقل ۱۲ میلیون ریال باشد ، می‌توانند از این تسهیلات برخوردار شوند.

به گفته او، بازپرداخت اقساط این تسهیلات در چهار قسط ماهانه و با کارمزد ۲ درصد از حقوق استفاده‌کنندگان کسر خواهد شد.

در دو مرحله پیشین اجرای این طرح، حدود ۴۰۰ هزار نفر از بازنشستگان و وظیفه‌بگیران کشوری از تسهیلات یاد شده استفاده کردند.

شرکت فروشگاه رفاه که دارای حدود ۷۵۰ شعبه در سرتاسر کشور است، اعلام داشته که در هر مرحله از طرح به بازنشستگانی که از تسهیلات خرید استفاده کرده‌اند، به قید قرعه چند دستگاه خودرو اهدا خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طرح یاری و چگونگی استفاده از تسهیلات خرید از فروشگاه‌های رفاه و همچنین اطلاع از میزان خرید و اقساط باقی‌مانده در مراحل قبلی طرح به درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir مراجعه کنید.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها