{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید: قیمت انس جهانی طلا به شکل بی‌سابقه‌ای کاهش یافته است. چنانچه روند کاهش قیمت طلا ادامه‌دار باشد، احتمالا قیمت طلا فردا هم نزولی خواهد بود.

سکه در بازار به شدت ارزان شد!جزئیات

قیمت  سکه  در هفته گذشته با توجه به افت دلار با کاهش قیمت همراه بود . سکه در بازار به شدت ارزان شد . بازار خرید و فروش سکه با توجه به این کاهش قیمت راکد شده است . امروز نیز قیمت سکه  روند کاهشی داشت . 

 با رفت و برگشت قیمت انس جهانی طلا و بازگشت آن به رقم یک هزار و 903 دلار تحلیلگران معتقدند تا انتخابات آمریکا نوسان جزئی انس جهانی طلا طبیعی است. حال آیا قیمت طلا فردا ششم آبان ماه مجدد ارزان می‌شود؟

آنچه فعالان بازار می‌گویند با کاهش میزان تقاضا، انس جهانی طلا و قیمت دلار پیش‌بینی می‌شود که قیمت طلا تا 13 آبان روند کاهشی خواهد داشت.

 
در همین حال رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت طلا فردا هم ارزان خواهد، شد به تجارت‌نیوز گفت: قیمت انس جهانی طلا به شکل بی‌سابقه‌ای کاهش یافته است. چنانچه روند امروز قیمت طلا ادامه‌دار باشد، احتمالا قیمت طلا فردا ارزان‌تر خواهد شد.

ابراهیم محمدولی افزود: چنانچه بانک مرکزی همانند امروز به تعهدات ارزی خود در بازار عمل کند انتظار می‌رود که قیمت طلا تا پایان هفته روند ثابت و با آرامشی را طی کند.

او با اشاره به نوسان قیمت انواع سکه اظهار کرد: قیمت طلای 18 عیار نسبت به روز شنبه با 53 هزار تومان کاهش به قیمت یک میلیون و 263 هزار تومان رسید. سکه طرح جدید نیز با حدود یک میلیون تومان کاهش با قیمت 13 میلیون و 800 هزار تومان فروخته شد. نیم سکه و ربع سکه هر دو با کاهش 100 هزار تومانی به ترتیب با قیمت هفت میلیون و 600 هزار تومان و پنج میلیون و 150 هزار تومان داد و ستد شد. سکه گرمی همچنین بدون تغییر با قیمت دو میلیون و 550 هزار تومان فروخته شد.

محمدولی همچنین حباب سکه را حدود یک میلیون و 400 هزار تومان عنوان کرد.

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها