{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

خودروسازی سایپا از ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه ششم آبان ماه به مدت سه روز فروش اینترنتی ۹ محصول خود را آغاز کرد. اما این محصولات چه خودروهایی هستند؟

لیست خودروهای پیش فروش سایپا + مبالغ پیش پرداخت

خودروسازی سایپا از ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه ششم آبان ماه به مدت سه روز فروش اینترنتی ۹ محصول خود را آغاز کرد. اما این محصولات چه خودروهایی هستند؟پیش‌فروش خودرو سایپا به مدت سه روز ادامه دارد و در آن متقاضی باید مبلغی را به عنوان پیش‌پرداخت پرداخت کند.

لیست خودروها را در جدول زیر مشاهده کنید.

سایپا۳

گروه خودروسازی سایپا به تازگی شرایط فروش محصولات خود را اعلام کرده است. بر اساس اطلاعیه منتشر شده سایپا تمام محصولات این شرکت با افزایش مبلغ پیش پرداخت مواجه شده اند.

در طرح پیش فروش سایپا خودروهایی مانند ساینا، تیبا۲، تیبا صندوق دار، وانت ۱۵۱، شاهین، کوییک دنده ای، کوییک آر، وانت نیسان بنزینی و وانت نیسان دوگانه سوز عرضه می شوند.

سایپا اعلام کرده است که متقاضیان می توانند تا از ساعت ۱۴ روز سه شنبه مورخ ۶ آبان ۱۳۹۹ با مراجعه به وبسایت سایپا، مرحله اولیه ثبت نام را طی نمایند. ثبت نام خودرو سایپا در سه روز قابل انجام است و پس از اتمام فرایند ثبت نام متقاضیان، واجدین شرایط به مرحله قطعه کشی خواهند رفت. در این شرایط فروش سایپا هم قوانین سابق عرضه خودرو وجود دارد و متقاضیان باید به این قواعد دقت داشته باشند.

صبح روز گذشته (۵ آبان ۱۳۹۹) رئیس شورای رقابت اعلام کرد که مجوز افزایش قیمت برای سه ماهه سوم به خودروسازان داده شده و این شرکت ها از این پس، شرایط فروش خود را بر مبنای قیمت های جدید اعلام خواهند کرد. هنوز به صورت رسمی گروه خودروسازی سایپا قیمت جدید محصولات تولیدی خود را اعلام نکرده است و بدیهی است که نمی توان در شرایط فعلی قیمت دقیق خودروهای این شرکت را اعلام نمود. اما با توجه به قواعد پیش فروش خودرو و افزایش قیمت اتفاق اتفاده در تعیین ودیعه اولیه برای ثبت نام محصولات این خودروساز، می توان به محدوده قیمت های جدید خودروهای سایپا دست پیدا کرد.

 
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها