{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

هتل ترنج کیش؛ هتلی دریایی که مشابه آن را تنها در جزایر مالدیو و یا سواحل دریای کارائیب می‌توان مشاهده کرد.

هتل ترنج کیش؛ گزینه‌ای ایده‌آل برای تعطیلاتی رویایی/عکس

هتل ترنج کیش یکی از متفاوت‌ترین هتل‌های خاورمیانه و یا جهان است. هتل ترنج کیش در میان آب‌های نیلگون خلیج فارس احداث شده است. هتل ترنج کیش؛ هتلی دریایی که مشابه آن را تنها در جزایر مالدیو و یا سواحل دریای کارائیب می‌توان مشاهده کرد.

ec2cdc9ad7de0097fb148235

06ddb84ced59764f2879bc82

ساخت چنین بنایی ممکن است این نگرانی را به دنبال داشته باشد که اکو سیستم منطقه و محیط زیست را تحت تاثیر قرار دهد اما تمامی مراحل احداث هتل ترنج کیش منطبق بر آخرین استاندارد‌های جهانی است و هیچ آسیبی به اکو سیستم ناحیه وارد نکرده است.


هیجان اقامت در دل دریا، تجربه‌ای است که در کمتر نقطه‌ای از دنیا می‌توان آن را تجربه کرد. با این حال، هتل ترنج کیش گزینه‌ای ایده‌آل برای تعطیلاتی رویایی به شمار می‌رود که با فراهم نمودن تمامی امکانات رفاهی ممکن، پذیرای مسافرانی است که جزیره کیش را به عنوان مقصد خود برای تعطیلات انتخاب کرده‌اند.
هر چند که ممکن است گذراندن شب در هتلی که در دل قرار گرفته است به دلیل وقوع طوفان و پدیده جزر و مد کمی ترسناک به نظر برسد اما احداث یک یک موج شکن طبیعی در مجاورت هتل، باعث شده است که چنین خطراتی هیچ گاه تهدیدی برای هتل ترنج کیش نداشته باشند.
هتل ترنج کیش در دو فاز مجزا قرار دارد که فاز اول آن بر روی آب و فاز دوم آن در مجاورت ساحل در دست احداث می‌باشد. این هتل دارای ۱۳۰ اتاق و سوئیت مجلل است که چشم اندازی فوق العاده از خلیج فارس را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
صبحانه هر روز صبح به صورت بوفه سرو می‌شود و ساکنین هتل ترنج کیش برای صرف سایر وعده‌های غذایی هم نیازی به خروج از محوطه هتل نخواهند داشت زیرا چندین رستوران مختلف و همچنین کافی شاپ در این مجموعه مشغول فعالیت هستند که انواع غذاهای محلی، فرنگی و دریایی را عرضه می‌کنند.
مسافران می‌توانند علاوه بر سالن ورزشی از خدمات سرگرمی مانند فوتبال دستی، بیلیارد و همچنین بازی ایر هاکی نیز استفاده نمایند. ترانسفر مسافران از فرودگاه به سمت هتل به صورت رایگان انجام می‌شود و افراد می‌بایستی از ۲۴ ساعت قبل از ورود، هماهنگی‌های لازم را با پذیرش هتل ترنج انجام داده باشند. لازم به یاداوری است که ترانسفر فرودگاهی از ساعت ۱۲ الی ۶ صبح امکان پذیر نیست.

اماکن نزدیک به هتل ترنج کیش


فاصله هتل ترنج کیش تا مراکز خرید پردیس ۱ و ۲ کیش ۱۶ دقیقه با ماشین
فاصله هتل ترنج کیش تا مرکز خرید مروارید ۱۴ دقیقه با ماشین
فاصله هتل ترنج کیش تا فرودگاه کیش ۹ دقیقه با ماشین
فاصله هتل ترنج کیش تا کشتی یونانی ۱۱ دقیقه با ماشین

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها