{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

قیمت جدید کلیه محصولات ایران خودرو ویژه ۳ ماهه سوم سال ۹۹ منتشر شد.

قیمت رسمی و جدید محصولات ایران خودرو در پاییز. قیمت جدید کلیه محصولات ایران خودرو ویژه ۳ ماهه سوم سال ۹۹ منتشر شد. دعوتنامه تسویه حساب برای مشتریانی که قبلا محصولات ایران خودرو را با موعد تحویل مهر ۹۹ ثبت نام کرده بودند ، صادر و برهمین اساس قیمت ۳ ماهه سوم سال ۹۹ محصولات این شرکت مشخص شده است.

قیمت‌های درج شده ویژه تسویه حساب مشتریان بوده و ممکن است در فروش فوق‌العاده های آتی (فروش فوری) ، قیمت های متفاوتی از طرف شرکت اعمال شود. از سوی دیگر لیست فوق مبنای صدور دعوتنامه، فروش فوق العاده و یا هرگونه تبدیل تعهدات آبان و آذر ۹۹  این لیست جهت اطلاع رسانی است.  قیمت های مذکور ، نرخ نهایی و با احتساب تمام هزینه ها است.

ایران خودرو امروز طرح فروش فوق العاده خود را با قیمت های جدید آغاز کرد و به این طریق ثبت نام کنندگان در این مرحله از پیش فروش ملزم به پرداخت قیمت های جدید هستند. طــرح فــروش فــوق الــعــاده (3 مــاهــه)مــحصـــولات ایــران خــودرو مــطــابــق جــدول ذیــل از روز یکشنبه مورخ 11-08-99 شروع و تا روز سه شنبه مورخ 13-08-99 ادامه خواهد داشت.  حداکثر 3 روز کاری پس از پایان ثبت نام،قرعه کشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد شد.

در این مرحله از فروش فوق العاده شرکت ایران خودرو سه محصول «پارس بنزینی»، «پژو 206 تیپ 2» و «سمند LX » را در فهرست فروش فوق العاده خود قرار داده است. در مرحله قبل ایران خودرو چهار محصول محصول «پارس بنزینی»، «پژو صندوقدار» و «پژو 207 دستی فرمان هیدرولیک» و «سمند LX » برای فروش فوق العاده در نظر گرفته شده بودند. در این طرح قیمت قطعی بوده و موعد تحویل خودروها حداکثر 3 ماهه خواهد بود.

اختلاف قیمت مرحله جدید با مرحله قبل

در این مرحله از فروش فوق العاده قیمت پارس بنزینی   121 میلیون و 547 هزار و 475 تومان در نظر گرفته شده که با توجه به قیمت دوره قبل می توان گفت این خودرو رشدی بیش از 23 میلیون و 800 هزار تومانی به ثبت نام کننده خواهد رسید. در دوره قبل ایران خودرو قیمت پارس بنزینی را 97 میلیون و 764 هزار و 400 در نظر گرفته بود.

قیمت پژو 206 تیپ 2 نیز در این مرحله 110 میلیون و 111 هزارو 389 تومان در نظر گرفته شده اما با توجه به اینکه در دوره قبل این خودرو در میان محصولات پیش فروش شده ایران خودرو قرار نداشت اختلاف قیمت آن مشخص نیست.

اما سمند LX دیگر محصولی که در این دوره از فروش فوق العاده ایران خودرو قرار گرفته است قیمت پیش بینی شده برای آن 116 میلیون و 735 هزار و 372 تومان است که نسبت به دوره قبل رشد بیش از 23 میلیون تومانی داشته است.  

قیمت

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها