{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

امروز قیمت هر اسکناس دلار براساس نرخ صرافی ملی ایران ۲۴ هزار و ۲۰۰ تومان است.

دلار دوباره گران شد+جدول

امروز قیمت هر اسکناس دلار براساس نرخ صرافی ملی ایران ۲۴ هزار و ۲۰۰ تومان است.به نقل از صرافی ملی ایران امروز (۱۹ آبان ۹۹) هر دلار آمریکا به مبلغ ۲۴ هزار و۲۰۰ تومان و هر اسکناس یورو به قیمت ۲۸ هزار و ۷۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

نرخ دلار نسبت به آخرین معاملات دیروز ۷۰۰ تومان افزایش یافت و یورو نیز ۹۵۰ تومان گران شد.

دیروز دلار و یورو در ساعات پایانی معاملات به ترتیب با قیمت ۲۳ هزار و ۵۰۰ تومان و ۲۷ هزار و ۷۵۰ تومان به فروش رسیدند.

قیمت روز ارز در صرافی ملی ایران

  قیمت (تومان)
دلارآمریکا  ۲۴.۲۰۰
یورو  ۲۸.۷۰۰

صرافی بانک ملی پس از گذشت چندین روز قیمت خرید دلار و یورو را اعلام کرد و بر این اساس قیمت خرید دلار آمریکا 22,900(بیست و دو هزار و نهصد تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا 24,200(بیست و چهار هزار و دویست تومان) اعلام شد.

همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران قیمت خرید یورو 27,400(بیست و هفت هزار و چهارصد تومان) و قیمت فروش یورو 28,700(بیست و هشت هزار و هفتصد تومان) است.

قیمت اونس طلا امروز

قیمت طلا بالا رفت و هر اونس طلا، امروز به ۱,۹۵۵ (یک هزار و نهصد و پنجاه و پنج ) دلار رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰.۲۷ درصدی داشته است.

قیمت طلا جهانی امروز 19 آبان 99

ریزش سنگین ۱۷ هزار واحدی بورس در ۱۵ دقیقه

به گزارش اقتصادنیوز ، هر سه شاخص بورس تهران در آغاز معاملات بازار سرمایه قرمزپوش شدند و شاخص کل با ریزش 17 واحدی در سطح یک میلیون و 223 هزار واحد قرار گرفت.  شاخص کل هم‌وزن نیز با افت 864 واحدی ، 368 هزار و 10 واحد را ثبت کرد.

شاخص کل فرابورس نیز 15 هزارو 552 واحد را ثبت کرد. «فملی»، «فولاد» و «کگل»بیشترین اثر منفی و سیتا، خپارس و تیپیکو بیش‌ترین تأثیر مثبت را بر شاخص بورس داشتند.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها