{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

قیمت هر اسکناس دلار آمریکا، امروز سه شنبه در صرافی‌های بانکی ارزان شد و به کانال ۲۶ هزار تومان بازگشت.

ارزانی بی سابقه قیمت دلار در بازار امروز+جزئیات
قیمت هر اسکناس دلار آمریکا، امروز در صرافی‌های بانکی ارزان شد و به کانال ۲۶ هزار تومان بازگشت.در جریان معاملات در صرافی‌ها بانکی، قیمت هر اسکناس دلار آمریکا با کاهشی ۱۵۰ تومانی نسبت به دیروز با نرخ ۲۶ هزار و ۸۵۰ تومان به فروش رسید.

قیمت خرید هر اسکناس دلار نیز ۲۵ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام شد.

همچنین قیمت هر اسکناس یورو در صرافی‌های بانکی برای خرید ۳۰ هزار و ۸۷۰ تومان و برای فروش ۳۱ هزار و ۸۷۰ تومان تعیین شد.

در سامانه سنا نیز در روز معاملاتی گذشته هر دلار با نرخ میانگین ۲۶ هزار و ۵۵۷ تومان و هر یورو با نرخ ۳۰ هزار و ۳۳۲ تومان معامله شد.

علاوه بر این، در سامانه نیما نیز  حواله یورو با میانگین قیمت ۳۰ هزار و ۱۸۵ تومان و برای حواله دلار قیمتی اعلام نشد.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسان بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

 اگرچه در مقطعی نرخ دلار تا بالای ۳۲ هزار تومان افزایش یافت اما در روزهای اخیر روند افزایشی قیمت شکسته شد و از ۱۴ آبان سیر نزولی قیمت ها آغاز شد و همچنان ادامه دارد و دلار از ۳۰ هزار تومان ظهر چهارشنبه ۱۴ آبان به ۲۷ هزار و ۱۰۰ هزار رسید.

از دیدگاه فعالان بازار ارز، مهمترین عامل تاثیرگذار چشم انداز مثبت به آینده بازار ارز است؛ از آنجا که از ماه قبل بازار به انتخابات امریکا چشم دوخته بود، با نهایی شدن گزینه ریاست جمهوری آمریکا، سناریوهای بدبینانه برای آینده کنار رفت و بازار با امیدواری بیشتر به آینده شاهد کاهش قیمت هاست.

 
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها