{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

قرعه‌کشی هفتمین مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو ، شنبه ساعت ۹ صبح با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار شد.

نتیجه قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو + اسامی برندگان

قرعه‌کشی هفتمین مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو ، شنبه ساعت ۹ صبح با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار می‌شود.قرعه کشی ایران خودرو  اغاز می شود . برندگان قرعه کشی ایران خودرو می توانند نتیجه قرعه کشی را از سایت ایران خودرو مشاهده کنند .

 قرعه کشی راس ساعت 9 صبح شنبه اغاز خواهد شد . قرعه کشی ایران خودرو در دور هفتم فروش فوق العاده این خودرو سازی انجام خواهد شد . در ادامه به بررسی جزئیات قرعه کشی ایران خودرو می پردازیم . 

 در این پیش‌فروش قرار است پنج خودرو از طریق قرعه‌کشی توزیع شود.

در این پیش‌فروش درحالی خودرو پژو پارس با قیمت 121 میلیون تومان به فروش می‌رسد که قیمت آن در بازار 173 میلیون (معادل 142 درصد) بیشتر است. این خودرو در بازار با قیمت 294 میلیون تومان معامله می‌شود.

خودرو پژو 206 تیپ دو نیز در حالی با قیمت 110 میلیون تومان در فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو قیمت خورده که این خودرو در بازار 245 میلیون تومان است؛ یعنی اختلاف 135 میلیون تومانی و معادل 122 درصد.

خودرو سمند ال ایکس نیز توسط ایران‌خودرو با قیمت 116 میلیون تومان عرضه شده اما این خودرو در بازار 84 میلیون تومان گرانتر یعنی معادل 72 درصد بیشتر ارزش دارد. این خودرو در بازار با قیمت 200 میلیون تومان معامله می‌شود.

بر این اساس در این طرح سه محصول «سمند LX»، »پژو پارس سال» و« 206 تیپ 2 » با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روز عرضه شده است. منتخبان نیز به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند. به منظور توزیع خودرو میان مشتریان واقعی، محدودیت‌های طرح‌های گذشته کماکان اجرا می‌شود. منتخبان طرح‌های قبلی که موفق به واریز وجه نشده اند نیز می‌توانند در این طرح فروش مشارکت کنند.

 

 

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها